Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majd legközelebb ilyenre cseréltetem.A lényeg hogy nincs kiszakadva ,meg nem csúszik.Tetszik ez az ülés.
Ez a sima egyszerű műbőrös.Ebből az anyagból simán kijön az 5000.-es ár.Itthon még olcsóbb is lehet.http://www.ebay.com/itm/QUALIT...
A csúszásmentes ilyen.
nekem van ,minimális horpadással.
Cbr f2 uzemanyagtankot keresek olyat ami nem roszdas nem nyomott!!! Benzincsap nélkül!
ez gyors volt !
Ez ilyen .Gondolom csúszás mentes ülésre gondolsz.
Nos ha lázzál már antislip motorülést,matt színű szokott lenni és ha rajta ül sem fényesedik ki,nincs rajta bőrmintázat akkor jó helyen vagy.Farmerban sem tudsz elcsúszni fel kell róla emelni a segged hogy allrébbtedd.
Nem tudom milyen műbőr, kb 1 éve van rajta .Nem csúszkálok rajta.Holnap fényképezem.Nem állítom hogy első osztályú de még birja .
És utoljára végleges formájában.
nekem is 6 volt anyaggal
Spec van olyan műbőr ami 1600 forint 1x1,4 m,olyat ingyen kaptam volna.Kb olyan csúszós mint a 20 éves gyári műbőr.
nekem csak a burgi első ülés deréktámasza került annyiba, igaz hajókon használt bőrből.
Az elég baráti.
Sziasztok!Bocs,hogy bele vauzok a fórumba de látom téma volt az ülés bőrözés nekem 5 ezerért húzta újra egy öreg kárpitos ,ő adta az anyagot is.Ha valakit érdekel a dolog akkor megadom az elérhetőségét.Ez tavaly volt.
CO, lehet, hogy porfestem.
ügyes ! co vagy ív heggeléssel ? én porfestetném.
Festés előtt.
eladó. f4-f4i-fsport
egész jó lett.
Természetesen van hisz nem a levegőbe beszélünk. Főpróba is megvolt. Holnap végleges formájában is készítek képeket.
Könnyebb lett volna lemásolni egy másikról, ha nem magamnak kell kitalálni minden méretet, hajlítást.
nekem csak f4i-re van
kép?
de, tapad, csak akkor még esőgumit kell használni, olyat fog hogy öröm élvezni ! még október novemberben is szuperül használható, ha vizes szakaszokra futsz vagy nedves aszfaltra akkor sincs para, első 5-7 e-et hátsó 2-5 e -et fut el súlytól erőtől függően. egész májusig használtam, városi vizes olajos aszfalton is biztosan állt meg a lámpáknál is. én imádom.
Januárban adtam el március elején mart ősszetorte srác azóta is kórház súlyos koponya sérülés lett a vége!!! márciusban gumi nem úgy tapad ahogy kéne itt az eredménye sajnos :(