Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem ugyan ez volt. Néha alig tudtam elindulni, néztek is, hogy a béna motorozik. . Rosszul volt elvezetve. Sok képet megnéztem, hogy hol van gyárilag és megjavult. Mostmár nem változik a holtjáték ahogy forgatom a kormányt.
Én postásgumin agyalok
Üdv, Nemrég vettem egy CBR 600 F4i-t. És van egy olyan problémám hogy ha a kormányt ütközésig forgatom jobbra meg kicsit visszább is érvényes, hogy elég bután áll a kuplungbowden és változik is a kuplung holtjáték tehát kicsit ráhúz ami elég zavaró elindulásnál pl egy éles kikanyarodásnál mert ahogy forgatom egyenesbe a kormányt folyamat engedi rá a kuplungot. Bikepics-en néztem rengeteg videót és látszólag minden gyári helyen van elvezetve... Más nem tapasztalt ilyet?
Szerintem komplett foglalattal kapható.
Amúgy szerezz egy tekercs szigszalagot.
Amikor kicseréltem a tompítottat nem fértem hozza rendesen hogy azt a szájbabaszott hajlított rugót is visszarakjam a helyére. Időm se volt tovább bontogatni vagy átgondolni így hagytam a picsába. Viszont most meg nincs meg.... Valószínűleg valami paradicsomkarón vagy szőlővesszőn landolt.
Ezt szeretném pótolni ha nem lesz meg.
Csütörtökig rakd össze! ;)
első lámpa?
Azzal is szenvedsz?
Hanyas bizbasz?
Mi van Ataaa, bent vagy az erdőben???? Nagyon kifogott rajtad ez a mocsok izzó.
Sorsfordító kérdések......boltban.
Meg mindig nem jó?
Amúgy lehet egyáltalán külön venni?
Tompított izzót feszítő rugót hol lehet utólag beszerezni, milyen áron? (f4i)
nem felejtettek el,valószínű holnap tudok képeket csinálni
Sziasztok!
kererek f3 pc31 98 farokidomokat. jobra, balra, jó állapotban. 20 23négy3160 köszi
Rendben! Előre is köszönöm szépen!
igen neki tud dőlni tök kényelmes asszonykának,a hátsó kapaszkodóba van 2 db menetes persely +a farokidom alá van 2 fül ,képeket csinálok valamelyik nap közelebbit
Szia! Köszönöm a fotókat!Tudnál segíteni hogy tudnék ilyet csinálni? gondolom az idom alatt van a rögzítése.a méretezés érdekelne mit mekkorára csináltál? ha felteszed a hátsó dobozt az utasod neki tud dőlni?
köszi de az nem az
Aham, volt F2 óracsoportom... de a lélekvándorlás áldozata lett, abból csináltam a műszerfalat a kisfiaim fa-repülőire
Nem volt túl szar, de gondoltam, ilyen muzeális gönc már úgysem kell senkinek
Már erősen leamortizálták, de ha csak alkatrésznek kell, fel tudom ajánlani...
valakinek nincs f2 óracsoportja?cserébe tudok adni váltót főtengelyt stb
Eneg zavar egy kicsit ez a dolog. Szeretem ha rendbe van a gép. És probálok rá jönni mi az.
Akkor OK, csak kicsit erősnek tűnik így a fénye. Lehet hogy a jobb oldali inkább lefelé van irányítva, és nem zavarja a szembejövőket?
kuplungot,bocs
az a kuplung kinyomó csapágy az akkor zörög ha rossz ,ha behúzod a juplungoz
Mert én már a kis csapágyat a kosár elejében ki cseréltem de semmi változás. Igen nem hangos szinte azr lehet mondani hogy nincs is hangja inkáb érezni lehet. Még olvastam olyat hogy a kosár is tud zörögni.