Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az elektronok jobbról megkerülik a motort
Nem tudta senki, mi? Na, most már tudjátok
Ma is tanultatok valamit
Sziasztok ! Eladó a képen látható eredeti bőr REPSOL RACING protektoros motoros kabát M-L es méretben ! 175-180 cm magas,75-90 kg os emberre jó ! nincs kiszakadva,használt de jó állapotú ! ára: 17 000 ft !! 0630 4882125 !!!
Sziasztok! De rég jártam erre. ☺
Minden évjáratnak megvan a betű, vagy számkódja.
Fs= 95-ös évjárat.
Az F sport 2001-2002 az pl fs1 es fs2.
Sima f4 99es fx
2000es fy
2001től pedig számok voltak, ami mindegyik f4i ugye.
Pl az enyém, ami f4i 2003as az ebben a kódolásban f3. Ez van pl az ülés alatti matricán is nekem.
blokk rögzítésre gondoltam ez kimaradt
f2-nél miért van az a sok csavar az olajnívó feletti rögzítésnél,pontosan mi a célja?
Sziasztok,
Van valakinek tapasztalata 2011-es CBR600F típussal?
Gondolkozok egy ilyen gép vételén így minden vélemény érdekel.
Köszi előre is!
Daz
Én azt használom,valami alu extra barát izé.
sima rózsaszín is jó bele nem?ami kocsiba való
Ilyet
Rózsaszín glycunic.
srácok milyen fagyállót használtok a gépbe?színére gondolok
Köszi a válaszokat. Ma úgyis esős idő van akkor ma ez a kis szerelés lesz a "motorozás" :D
Kontakt szédszedtem csiszikolás szuper
Neem nálam is igaz jobbra de ugyanez a szitu a téli állás után szokta jobbára csinálni WD40 aztán jó lesz
F4i-nél balra indexnél néha 2-3 másodpercet is kell várni mire elkezd indexelni, jobbra pedig mindig jó. Csak nálam csinálja ezt? :D
Sziasztok,
01 utáni f4i hátsó gátlót keresnék kompletten beépíthetően. Ha esetleg van valakinek ne tartsa magánál sokáig..
f2-höz még bal felső idom ami a lámpa elé fordul az hiányzik!!! Ha valaki tud örök hálám!!!! Nekem már nem kell más motor ez a sírig jó lesz!!!!
vagy szard le,hogy gyorsabban villog
Az ebay-en említett Led-es index-szel vigyázz. Ilyet vettem, szép is, jó is, E-betűs, tuti cucc,
viszont a gyári F2 relé nem tudja kezelni.

Vagy rendelj hozzá relét is, vagy hagyományos izzóval ellátott indexet vegyél.

Itt az apróhirdetések között is találsz 1500 Ft körül hagyományos indexet. Lehet, hogy egy pár nekem is van valamelyik doboz alján, de nem garantálom.
Köszi Zoltán!!!!!!
Köszi uram de nem olcsó. ..
Kettő együtt

http://www.ebay.com/itm/Unpain...

Németeknél van egy halom F2-esé de az nem jó.

https://www.ebay.de/sch/i.html...

És a sugonál talán.
Ja akkor azért nem találok sehol
Nincs tisztítás zsírtalanítás után vékonyan pasztával kell összerakni gyárilag is így van
2001-es F4-hez létezik gyári tömítés kuplung deknihez? Hondánál azt mondták nem.