Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

há ja ! meg JH2PC35 ......... ideje lenne nem csak a cbr 600 f szóval , hanem a motorkóddal is megbarátkoznod. még jó hogy a gyárban nem tudják előre a motor rendszámát is , mert akkor az is benne foglaltatna
az van ráirva cbr 600 f2 :D
ez ilyen, poros,
Valakinek nincs véletlen bontottan egy hátsó sárvédő burkolata (faridom alsó része) cbr 600 f4i-hez?
Elég sok minden, mindegy megoldom valahogy :D
Mi a gond vele?
Kínlódok vele de egyszerűen nem lehet felszerelni :D kínai fos
Sziasztok.
Van valakinek tapasztalata, leírása prop-tech fokozatkijelző programozásával kapcsolatban?
Sziasztok. Valaki szerelt már kínai kormány stabit f4i-re?
ket hozzaszolasra valaszolt egyben. nezegesss youtube videokat is. cbr 600f carburetor szavakra keress. motorszereles topikban a motorom kapcsan kb oktober 20 korulrol eleg komoly otleteles folyt hasonlo tunetekkel. decemberben irtam le a vegkifejletet
Rendben köszönöm
Hali az igazság az hogy egy szerelőtől hoztam el.gondolhatod hogy szerelőhöz nem fogom vinni.de èn nem emlékszem hogy azt írtam füstöl.Nem füstöl.nem fogok szarakodni ami kell hozzá mind ùj lessz.
Köszönöm
Már a kiindulási pont is nagy segítség lenne mivel akitől vettem az kitakarította a karbisor de szarul rakta össze ès totál el volt állítva minden.
http://www.manualedereparatie....

vagy keress rá a többi manual-ra.
PC23: asszem ez az első "F" típus, semmi extra nincs a karbiban. Ha az a hibás, akkor meg fogják tudni szerelni, elviheted egy akármilyen motorszervízbe, nem dobnak ki vele. Lehet, hogy valami tök banális oka van a füstnek, pl eldugult kipufogó, szar gyertya, ... lehet az is, hogy nem EGY bizonyos baj okozza a jelenséget. Sok átok ülhet egy ilyen múzeumszökevényen. Csináltasd meg rendesen, ne gányolj vele, ne sajnáld rendes szerelőhöz vinni, cefetül jó motorok ezek, még sokáig tudod használni, ha egyszer valaki rendesen összelegózza.
papiron is.. http://www.cyclechaos.com/imag...

kb 5 perc (bár nekem itt a motorkódok semmit sem mondanak....)
itt egy elektronikus ha ez az...

https://www.slideshare.net/nat...
persze, beütöd, google. cbr600f service manual ( esetleg még kiegészítve az előbbit .pdf vagy download szavakkal). Év alapján könnyebb keresni...
Először is a levegocsavar nem fogja befolyásolni a motort 4000 fölött. Másodszor a könyv értek csak tájékoztató amolyan kiindulási pont.
Sziasztok.Tud valaki szerelèsi ùtmutatót cbr600f pc23 hoz?ès mi a karburátor levegő csavar beállítási èrtèk.mennyire kell kitekerni.?5000nèl többet nem pörög ès ha rátesszük a világítást fullad.most vettem a mocit potom pènzèrt.de szeretnèm felùjítani.köszönöm
Sziasztok Adot egy 2002 cbr 600 f4i .Tavaly lerobbant a pályán ,lett benne regulátor ,meg feszszabályzó cserélve.Azóta néha nem mindig de fekete füstöt ereget a kipufogoból.Az ünnepek alatt be lett inditva s most is bemelegítés után ugyan ugy fekete pamacsokat köp.Valamiért sok üzemanyagot kap,Mere induljunk el a baj orvosolásában?
Minden szir-szar szamlat elrakok a motorhoz, autohoz, de persze ezt most nem talalom...
4 tuzkarikaval egyutt fizettem valami £11-12-ot.
az nem lenne rossz,én csak több ezerért láttam db-ját eddig különböző internetes boltokban
Nem akarok hazudni, de nehany szaz forint a 4.