Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én is ezt használom,hibátlan
8. éve van benne a banner és a gépet alig használom és végig fűtetlen garázsban állt és eddig összesen 2X töltöttem mert 5-6 havi állás után alig tekert. Ilyen akksit utoljára a szociban láttam, akkor bírtak 8-10 évet a jobbak, lehet, hogy csak szerencsém van.
Sok aksi márkát próbáltam.
Én is a Varta-Yuasa-ra szavazok.
Illetve az EXCIDE-nak is vannak igazán tartós akkujai, de ilyet csak munkagépben használtam.
Helló!Haveri körben van f4 abban is varta van meg az én f2-esben is varta van,egyszerre vettük a motorjainkba ,ennek már 5 éve.Vagy a másik aksi a yuasa.
Köszi :) én is azokat lesegettem
Helló. Nekem Varta van az f4- ben. Most lesz 4 éves szerintem jól bírja.
sziasztok. F4i-be milyen aksit ajánlatok?
ott is "FIGYELNEK" a költségekre...
E miatt hagytam fel a hornet lengokar beepitessel.
fogaskerékeböl meg nem lehetett annyit leszedni nagyon elvékonyodott volna
Szerintem pont teged olvastam ez ugyben.
kijjebb :)
A hornetnek a kihajtó fogaskeréknél jó 7-9 mm-el kilyebb kilóg a blokkból a fogaskerék tengely így ferdén fut a lánc.én váltóval szívtam-e miatt ,újra szét kellett szedni a blokkot,horert váltót akartam berakni .
Az unixban vettem azt hittem bízhatok bennük.
f3 az ami jo,bar azt hallottam a karbis pc25 blokkok jok bele a hornetbol.De remlik hogy a valto kihajtas mas.Ez viszont nem biztos ezert kerdem.
Lehet a blokkrol valami info?
f2 -vagy f3 blokk kell ? vagy hornet ? olyam 80 e ft környékén tudok.
Srácok,valaki vágja mennyire csereszabatos az F2/3 és a hornet?
Plusz sok kompresszóval rendelkező blokk jó áron valakinek?
NGK gyertyákat vettél?én 2x szívtam meg egymás után velük,vaslami szar széria volt vagy hamis nem tudom de mióta Iridiumos Densót használok semmi gondom.
Hali minden ok.Valami barom kèt hengernèl felcserèlte a kábeleket.Durrogott is.most mègeztem vele.Alapjárat szèp pörög rendesen mèg szinkronizálni ès goooooo
Kompresszió? Szelephézag?
Hali nem jutok düllőre.ùj gyertya karbi tiszta szikra van ès csak kèt három henger akar menni.Alapjáraton dadog ha hùzom kicsit akkor jobb vagy rendesen megy.(nem mindig)a hozzá ilírt gyertyákat kapta meg ès mèg meg sem köszönte.
Mit kérsz érte?
Sziasztok eladó lett a motorom.
https://www.kepesmotor.hu/hond...
ahogy nekem is szokták írni, a google a barátod , ha nincs barátnőd voállá honda pc35 és ezt dobja rá többek közt.