Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hagyományos ferodolos organikus van elöl ,hátul ez a tiszta réz színű szinteres ,de kalap kakát nem ér alig van fékhatás hátul.
Szinter fékbetétet használsz vagy organikusat?
brembo a féktbetét
gyári is van tarcsiba:)
Ha az van rajta leírnád hogy milyen fékbetéttel használod?Esetleg hogy hol vetted?A bontott féktárcsákat drágállom.
nekem azt hiszem az van,holnap megnézem
Sziasztok!
Valakinek van a motorján Ng moto féktárcsa?
Sziasztok!
CBR 600F4 2001 2 oldalidom,. farokidom lámpával, fejidom fényszóróval + mindkét oldali légbeömlő csatorna illetve a két felső takaró burkolat eladó. Nem törött, nem volt javítva, szép állapotú, az összes rögzítő csavarral, bolhával együtt.
A szimering asszem talaltam hasonlot nem gyariban,a csapagy gyari de azt nem bantottam csak kimostam.
Akkor szétdobom ,bezsírozom .A csapágy és a szimering szabványos vagy valami egyedi méret?
Aha,az elozo cseszett digo tulaj is ezt gondolta.
Szepen rozdasak is lettek a csapok,sokst poliroztam mire elfogadhato lett.Erdemes neha szetdobni,kitisztitani,en szimeringeket is csereltem,es bezsirozva osszerakni.Lengokar csapagyak szintugy.
Nekem is azt mondták hogy gondozás mentes,csak tisztogatás közben felötlött bennem hogy szétszedem és bezsírozom ,de akkor rá hagyom.Karbit légszűrő csere után szinkron előtt takarítottam,de nekem sem jött ki kosz belőle,így nem törődöm már vele csak ha nem akar menni,akkor fogom szétszedni.
Srácok ti milyen idő közönként tisztítsátok a karbit,én évente csináltam szinkron előtt de szinte alig jön ki belőle kosz,
én úgy tudom gondozás mentes
Sziasztok!
Valaki szedte már szét az f2 hátsó rugóstag hiba rendszerét?Kell azt zsírozni időnként vagy amikor már lóg akkor cserés?Ha jól gondolom tűgörgős csapágy lehet benne?
Eladó cbr 600 f4 gyàri kuplungkar !
Kedves Hirdető!
A következő alkatrészek után érdeklődöm egy 2003 CBR600F4i sport motorhoz:
Fejkonzol
Fejidom
első lámpa
váznyúlvány
farok idom(és az alatta/benne lévű műanyag ?csomagtartó-akkutartó?)
hátsó lámpa
oldalidom(jobb és bal)
kipufogó dob
indexek (első-hátsó)
első és hátsó ülés
rendszámtábla tartó

Amennyiben van valamelyikből, kérem árazza be.
köszönöm
Tamás
t.varga@gylcomp.hu
Sziasztok! Honda cbr 600 f4i-T vennék 2006 évjárattól ha esetleg valakit meg nem rakta fel az övet a hasznaltautora, akkor a pgaben@hotmail.com e-mail re küldhet képeket infokat!
Köszönöm
En oktoberben vettem, Exidel 1 ev garanciaval.
Most már leesett.Nem oldalra megy a csatlakozás hanem fölfele.
sziasztok ! eladó párban 90% os Pirelli Diablo Rosso II.es gumi,javítás és sérülés mentesek ! Dot 2012 . ár: 26 000 ft /pár ! 06304882125.
a kép lemaradt :)
e szerint nem,feljebb megy a kipufogó csatlakozásnál a vég szerintem
Sziasztok!
Szerintetek a pc25 motorkódú Hornetnek a leömlő sora jó lehet az én cbr f2-esemre?