Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

???
93,14Km/h az eredeti állapothoz képest.
Nekem 16-45 is kb100volt 5000-n most meg 15-46 van fent kb az is úgy van,
Most fejből meg nem mondom mi a gyári áttètel de az enyèmen az van ès nekem is 100 körül 5e-t forog
Szia!
Az lenne a kérdésem a fejidom és két oldalsó takaró megvan-e még és mennyi lenne az ára. Az én motorom 2004-es kiadású, és úgy látom azonos lehet az enyémmel.
E-mail címem:krikus@freemail.hu
Üdv: Krisz
Sziasztok. 2001-es f4i-nek mi a gyári lánckerék áttétele? 100on 6.ba mennyit kellene forognia? Nekem 5 ezret forog 105 nél.
Sziasztok nekem is egy Honda cbr 600f pc35-öm van. Nekem is megtorpan a vas de 6000 fordulatnál. A szerelők azt mondta, hogy a karbiban műanyagból van a lamella ( azt hiszem ez a neve) és már meg van kopva, ezért kotyog a helyén. Mivel ezt vákuum nyitja nem bírja ez miat felhúzni ezért kell vissza váltani. 40 euró/db
Sziasztok ! cbr f 3 hoz porlasztót keresek
Hello! mennyi lenne a az egész motyó?
Akkor biztos helyzetjelző csere közben vertem le a helyéről. Köszönöm a segítséget
Helló. A gyári kupuff is megvan? Külön nem adod el?
az első lámpán van 2 db belőle, ezek szolgálják az első lámpa szellőzését, a szivacs akadályozza meg hogy bogarak kerüljenek bele, a szivacs viszont a minimális szellőzést biztosítja, nem párásodik nem bogarasodik ! segítettem.
Légszűrőház környéke.
Akkor még egy kérdés. Ez a kis izé honnan eshetett le?
gyárit
Sziasztok!

Jó állapotú hátsó rugóstag f4/ibe eladó, ár:15ezer
K&N sportlégszűrő+olaj és tisztóspay F4i.be, ár 10ezer
akit érdekel keressen nyugodtan
tel:202500418
Sziasztok!

Milyen hátsó fékbetétet érdemes venni 600 FS-be?
Eladó.....!

Dainese avro d1 kétrészes fekete bőrruha.
52-es méret (Én a képen 176cm magas vagyok és 80 kg)
Használt de szép állapotú.
Nincs bent esés, nem szakadt.

Ha valakit érdekel, privátban küldjön egy, üzenetet!
Rendben, Úgy látom nagy különbség nincs a D-s és a sima verzió közt, csak kb az előbbi dupla annyiba kerül.
közép sztenderem van 10e ft
okes, köszi, igen a gyári könyv is írja a Denso IUH 27D gyertyát, de kb ugyanannyi mint az ngk. Neked mennyibe került a Denso IUH 27?
Szia. Én nemrég cseréltem az enyémben.Olcsobb alternativa volt a Denso IUH 27.Ez is iridiumos és gyárilag is csereszabatos az Ngk-val.A kecskeméti híres boltbol rendeltem.

Érdekelne eladó jó állapotú gyári dob és középsztender 2003-as F4i-hez......
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy F4i-be van e gyertya választás terén valami olcsóbb alternatíva a gyári előírt IMR9C-9H lézer iridiumos helyett? Használ valaki mást?
Üdv
köszönöm