Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

injektoros már. Márka lényegtelen a specifikációt meg előkeresem a net bugyraiból :)
Ami neked jó,a megfelwlő viszkozitású gépkönyv szerinti specifikáció.Márkára meg 3 motoros 4 félét ajánl.
Elvileg karbisnál van egy szűrő,spec forma.
De nekem F3 van.
Ha inyektoros akkor talán a tankban az AC mellett.
Köszi. Többire van tipp? Bevált olaj? Jelenleg eneost használok gondolom itt is jó lesz. Nekem a yamahán van a tank alatt kis ü.a. szűrő itt is van?
Igen,keress densot hátha.
Ja igen persze akku is kell bele
Hiho! Ismerősömtől vennék át egy 2002-es cbr600f4-et. Motor gyakorlatilag 4 éve áll, max beinditva volt évente. Milyen költségekkel kell számolnom? Olaj, olajszűrő, levegőszűrő, ü.a. szürő, gyertya, hűtő folyadék, fék folyadék. Gumit is cserélek de az most nem lényeg. Tankmosás biztos lesz. Leginkább a gyertya lepett meg az tényleg ilyen drága bele?
Előre is köszi a segítséget.
Szerintem teljesen jó. F3-nál a képen.
f2-ben nincs,legalábbis én nem találtam
Szervízkönyv nincs abban azt hiszem láttam mennyi a linit legalabbis f4 könyvèben
kuplunglamella mikortól van elkopva?3,10 mm az milyennek számít?f2-ben
Sziasztok!
Eladó 4 darab Denso IUH27 gyerta, 14 ezer forintért, akit érdekel keressen nyugodtan, személyesen átvehető Nyíregyházán vagy posta is megoldható. Tel:06202500418
Koszi Urak! :)
üdv ! holnap lemérem.
A két furat távolsága 40-50mm. De ez csak saccolás.
Sziasztok! Tudna nekem segiteni valaki, hogy a csatol kepen levo 5 szamu patko alaku cuccnak mi lehet a merete? Sajna nincsen meg elkeveredhetett:/ :(
Tökéletes a fejszámolás
Akkor ha mindent összeszámolok /kivonok / 200nál 170-el megyek
Igen a váltóról veszi a jelet, de azon már nem akartam rugózni. Mert a főtengelyről menne még közölni kell vele azt is hanyadik sebességben van.
Sziasztok! Van egy eladó Advanced ring voucherem, a legközelebbi időpont június 20-án van. Eredetileg 37.000 Ft volt, de mivel sajnos nem tudok elmenni, 30-ért eladnám. Ha valakit érdekel, az isellit2018@gmail.com -ra írjon. Köszi
Nem a főtengelyen van a jeladó hanem a kihajtó tengelyen ès ha kisebb fogaskerèk kerül előre nagyobb fordulat szülsèges ugyanahoz a sebessèghez mint a nagyobb lanckerèkkel ès mivel az óra a gyári attètelhez van kalibralva a kisebb lanckerèknèl ugyanazon kihajtott fordulatnal a motor lassabban fog haladni viszont az óra többet mutat
A főtengelyről veszi a jelet azt nem tudja, hogy te mit változtattál a láncnál. Amúgy gyárilag is csalnak nem is keveset ráadásul minél jobban mész annál többet.
A gyártónak( -5 és +20%) on belül bármi megengedett. Ki is használják. Mérd be GPS-el.
Ezt értem, de sokan azt mondják "csal" az óra, ha más az áttétel,a jeladó a főtengelyen van akkor miért csal?
A16-45-höz képest a 15-46 lassító áttétel.
Ezt valaki elmagyarázhatná,hogy van, a főtengely ugyan annyit forog, a kerék is ugyan az, miért mutat többet az óra???
100 helyett most 7-el kevesebbet megy.