Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem feltétlenül. Hidegen sűrűbb az olaj.
lánc és láncfeszítő cserélve ,de én is vezérműláncra gondolok hátha az olajnyomás nincs rendben valamiért,ez nem az én motorom nekem f2 van de ugyan ez a hangja
Hát elvileg hidegen nagyobb az olajnyomás és ahogy melegszik be a motor úgy csökken lehet hogy meg van nyúlva a lánc és a feszítő teljesen kinn van már
corsám ugyan ezt a hangot csinálta megnyúlt láncnál ,csapkodott
szelepeket ellenőriztük szívok jók kipufogók max határon,szerelő szerint szép a vezérlés része,
hajtókar csapágy az hidegen is szól nem?ez meg szinte csak ahogy melegszik a motor,lánc feszítő cserélve volt,de én is vezérműláncra gondolok hátha az olajnyomás nincs rendben valamiért,ez nem az én motorom nekem f2 van de ugyan ez a hangja
Feszítőre a vezérműláncra meg a feszítő ívekre ránéznék ennek nagyon vezérműlánc vergődő hangja van bár hajaz nagyon a hajtókar csapágyra is de ezt így videón keresztül nehéz megmondani
Passz. Élőben jobb lenne, felvétel mindenképpen torzít a hangon.

1 hengernél jelentkezik csak, de tuti nem hajtókar.
Valami más zörej, mint a laza vezérműlánc, vagy szétesőfélben lévő kuplung, a hiányzó szelephézagolótól is el tudok képzelni ilyen ütemű zajt. Sőt ha mechanikus a fordulatszám mérő annak a szétesett spirálja vagy kihajtása is hasonlót csinál, bár azt látnád az órán is.
Gyakorlatban én előbb levenném az oldal dekliket, hátha ott látok valamit, és ha semmi, akkor a szelepház fedelet is. Tömítést vegyél hozzá a szétszedés előtt.
sziasztok cbr 600 f2 alkatreszek eladók, làbtartók, hàtsó lámpa, faridom. 06305050942
Érdekes mert ami nekem volt karbis 99-es azon is ilyen fekete toldalék volt külön az idomtól de a mostani 2005-ön egybe van az idommal azaz egy anyagból van le sem lehet szedni csak belül van benn egy rács külön
plexi 30 252 2900
Köszi.Sötét plexit lehet itthon rendelni vagy ebay?Még egy kérdés a képen látható fekete színű fejidom légbeömlő toldalék milyen néven fut,azt id jó lenne beszerezni.
Olaj 6ezrenként,légszűrő 12,fékfolyadék 2 évente.
Nincs sok dolgod...
Szevasztok,múlt héten vettem egy 2005-ös CBR 600 f4i bringát,rövidebb túrákra szeretném használni,közte és egy Thundercat között vacilálltam de a CBR szebb formája megfogott,így ő szépíti a garázsomat.Mivel eddig csak veterán motorokkal foglalatoskodtam,így szeretném tapasztalt CBR-esek véleményét kérni abban hogy mit érdemes szervizelés gyanánt megcsinálni rajta..?Pár szó róla..Igazából sokáig garázsban állt 2016-ban 2-er is elcsúsztak vele kis sebességgel,ezek után a tavalyi évben csak néhányszor mentek ki vele,idén 2 alkalommal,néha-néha azért beindították.Amit 2016-ban csináltak végeztek el rajta: olaj,hűtővíz,fékolaj,első teló olaj csere,injektor tisztítás,szelep és kuplung beállítás,vez.lánc feszítő csere,gyerták cseréje.Gondolom ezek közül szinte majdnemmindent újra el kell végeznem,plusz még ha tudtok olyat amit ezeken kívül érdemes megcsinálni ne tartsátok magatokban..milyen olajat,fékolajat stb javasoltok?Fékbetéteket és a láncot és az akksit is szeretném cserélni,milyet érdemes azokból is venni?
Köszönöm a választ!
Én ezt használom. Még csak 1000 km-t tettünk meg együtt. Nem tudom mennyire vízálló, de elégedett vagyok vele.
Sziasztok!

Nincs valakinek fölöslegesen kallódó eladó carbon dob (bilincs+összekötő is) F4-re (99-00) ? Apróhirdetésben nem találok sehol.

Köszi!
Az osztrák Alpok tetején :)756 km :)
Rendben
A hétvége elég sűrűre sikerült, talán holnsp este tudok arra gurulni, kereslek és megbeszéljük :)
Adatlap
Mivel évekkel ezelőtt szedtem le, úgy tisztességes, ha elviszed, szétszeded, kitakarítod és ha jó, akkor beszéljünk pénzről
Elvileg elég rá az.
Az erősebbtől viszont többet várhat az ember. Volt 10 évvel ezelőtt egy GS500-asom, a gyári ajánlott méret helyett valami nagy bika Kawasaki láncát tetettem fel rá, többé nem kellett a feszítéssel vesződnöm, szerintem az új tulaj még azzal hajtja a mai napig
Tökéletes :)
Már csak egy irányárat mondj nekem és egy elérhetőséget privátban és hétvégén elgurulnék érte ha neked is jó és nekem is az ára :)
Srácok csak a sima 100 le-ig rendeltem láncot a 2005 cbr 600-f emhez 525vx-es 108 szeműt.. Kellett volna az erősebbik 200 lóerőig?
hazaérek megnézem rögtön,ok?