Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert nem villog lassabban.
.
én meg azt is leszartam,kicsit gyorsabban villog...
az miért baj?
A LED-es irányjelző nekem oké volt most műszaki vizsgán, de az e-jelet leellenőrizték.
A gyári relét nem szereti, másikat kellett bele tennem, de filléres tétel eBay-ről.
De ha elolvasod a leírást van mindenféle lehet rendelésnél a megjegyzésbe bele kell írni hogy milyen kell neked
"2PCS LED H7 H4 LED Headlight Bulbs 10000LM/PCS 50W Mini HB3 HB4 H8 H11 LED Car Lights DOB Chip Hi lo Headlamp Fog Light 12v 24v"
igen de azt írta f1 van neki és az h4 nem h7
Ezen sehogy a képen H7-es van amelyik H4-es azon három van
Ez az izzó kérdés elég összetett dolog ,régen rá voltak ugorva a xenonra .Most azért kíváncsi vagyok hogy a ledes első illetve hátsó izzókkal mi a helyzet,sőt a ledes irányjelzőkkel?
ezen hogy van a tompított refi:csak 2 db érintkezője van
azok nem magyar rendőrök :(
a rend éber őrei mennyire piszkálódnak érte?
Én azt használok, a helyzet jelzőm is ledes mert a volt egy balesetem a motorral, utánna el kezdte ki égetni a halogéneket, a led meg jó kb 36v-ig . Nekem ez jött be:
https://m.aliexpress.com/item/...
Sietve akartam távozni, aztán ki tolatáskor meg toltam apám somsonját. De a bajai bontóból már be is rendeltem a másikat .
Én ennek a beszerzését tervezem,egyik ismerősöm kint él Ausztriában ő ott ezt használja és még nem volt baja az osztrák rendőröknek vele.
https://www.amazon.de/Scheinwe...
Philipsre azt mondják jó.
Persze nem legális európában.
tolatáskor? vagy utánfutóval?
Sziasztok!
Nincs valakinek esetleg 600F pc23-hoz hátsó lámpája? Sikerült be törnöm a búrát a sajátomon .
ledes h4 foglalatos első izzóval nyomul itt valaki?
brembo van nekem is de mikor már majdnem megállok vele iszonyúan morog vagy mit csinál
Motorozok én, de nem azzal amelyiken a Brembo van :)
Vagy az úttörők 13.pontja
Ez lehetne mondjuk a 11. parancsolat
motorozz tobbet.
Az a piros?
Az tényleg jó, bár annyit nem motoroztam vele, hogy felmelegedjen rendesen.
Brembo SA val lett értékelhető fekszeru valami,az alatt csak lassítómű.