Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv olyan kérdésem lenne hogy f4i re az f4i sport faridomját rá lehet rakni átalakítások nélkül?
Megérkezett a feszítő. A hétvégén beszerelésre kerül és még jelentkezem.
Köszi, de szerintem ez a szürke nekem közelebb lesz itt Zalaegerszegen. Ha lesz arrafelé dolgom, felhívom, talán még meglesz.
Tényleg stimmel az f2-f3 alakzat
én úgy nézem f2-3 ha érdekel nekem is van
Melyik típuson volt?
De kár hogy nem F4i sárvédő..vevő lettem volna rá..ha valakinek lenne F4i-re akkor értesítsen.
Lenne egy hátsó sárvédöm eladó cbr-re . Ára: 5000ft
Érd: 30-650-6466
Már ez is az újabb fajta mert J24-re végződik a cikkszáma ez bírni fogja nekem is ilyen került bele és már 50e km-t futott de nincs baja
Sziasztok! Motorozik valaki Pc 23assal? Lenne hozzá pár cuccomhttps://www.kepesmotor.hu/bont...
pirosvillam81 kukac gmail.com
Bőr és textil vegyesen. “Overpant” szabás, a 34-est farmerra húzva kell számolni. Ha alsógatyára húzod, kicsit bővebb lesz.
Icon Compound nadrág, 34-es. Új. Bőr és textil vegyesen. Tagoknak egy húszas, amúgy 25-ért hirdetem máshol, csak szólok.
Ha megjött és beszereltétek, és működik rendesen, majd dobj már egy mailt, hogyan szuperál, mert lassan nekem is aktuális lesz...

köszi
Köszi! Közben rendeltem egyet ebay-en. 22800 volt szállítással együtt. Elég jó értékeléseket kapott elvileg gyári alkatrész. Ha esetleg érdekel valakit: https://www.ebay.com/itm/Genui...
Hát én is márkakereskedésből szereztem be annó 7 éve már akkor 22 volt ha jól emlékszem azóta sincs vele baj hál isten amit utólag lehetett kapni annak már a cikkszám vége is más talán már módosítottak rajta valamit mert már több mint 50e km van benn de még jó
Ha sokallod az árat próbálkozhatsz bontottal is,anno a sugomotortól vettem azóta is hibátlan,ők is adnak rá beszerelési garanciát.
Sajnos kb. ennyi, talán ebayen véletlenül belefuthatsz egy olcsóbba. Itt is annyi, ha a szállítást is hozzászámolod.
https://oem-parts.hu/hu/parts/...
elvitték
Sziasztok!

Boldog tulajdonosa lettem egy F4i-nek. Sajnos a típushiba engem is utolért, a vezérműlánc csörög egy picit. Hol tudnék vezérműlánc feszítő patront jó áron beszerezni? Egy márkakereskedővel felvettem a kapcsolatot, 32000 forintot mondtak rá. Nem sok ez egy kicsit? Esetleg márkakereskedők között is van árkülönbség? Köszönöm előre is!
M-es méretű Mugen cordura 1000.- (egyezer) ft. Bal könyökén szakadt, de használható.
“Benefits charity”

pirosvillam81 kukac gmail.com
Sziasztok! Lenne egy F4I Sport vasnak a "fara" eladó...segédváz, idom, lámpa, ülések, meg egy csinos kis dob hozzá. Esetleg ha valakit érdekelne...
Sziasztok tudotok segiteni nekem egy profi motor idomfesto muhely kellene. Szarul en is megtudom fujni de nekem minosef kellene tudtok valamit?
elkeltek
Sziasztok! Van néhány eladó Champion levegőszűrő 600F, hez, 3000 ft darabja
J326 89.90 évj 2db
J308 PC25-31 2db
J343 99-00 F4 2db

ha valakit érdekelne, mailem az adatlapon.
köszi!
A motoros boltban ahol próbáltam egyáltalán nem javasolták a givit ,helyette sharkot, hjc-t ,vagy shoeit de az jóval drágább lett volna mint az előző kettő.