Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.Vásárolni szeretnék sportdobot összekötő csővel cbr f4i-re,ha eladná valaki szívesen megvenném.üdv....
Sziaszok! Segítségre lenne szükségem. Az uborkaszezonban költöztem Budapestre, most nagyon szeretném, ha már a paripa is jöhetne. Ehhez azonban biztos fedelet keresek neki. Ha tud valaki egy megbízható helyet, nem gyémántáron, a VII. kerületben (vagy akár a XIV. kerület Városligethez közeli részén), azt nagyon szépen megköszönném! Szép estét!
Benzincsapot kizárnám, tűszelep vagy egyéb tömítés lehet a bűnös. Végül odaadtam tegnap szakszervíznek, mielőtt nagyobb kárt teszek benne :P
Benzin csap megfelelően működik?Úszó szintek jók a karbiban?
A tűszelepet, amit az úszó vezérel, megnézted, hogy teszi-e a dolgát ??
Utolért engemet is a tavaszi betegség: indításkor vízesésként ömlött a benzin a karbi környékén. Szétkaptam a karbit, de meglepetésemre egész tiszta minden, semmi elzáródást nem látok a kis rézfurulyákban, szépen átlátok rajtuk, csak leheletnyi rézoxid fátyol fedi őket meg az úszóház belsejét. Van ötletetek, mi okozhat még túlfolyást?
Lancfeszesség is jó
Hallgass az öreg motorosra: A láncfeszességet állítsd be!
Sziasztok cbr 600f4i 2004 felfelé váltásnál van hogy hangosan kattan hogy mennyire megszokott ez? Nem mindig csinálja esetleg valami tipp kuplungnak nincs nagy holtjateka rendesen kiemel előre is köszönöm a segítséget
Szia.

Már elkelt.
Űdv I A givi doboz megvan még ?
Sziasztok f4i 2004 hez keresek komplett légszűrő házat privát üzenetbe várom az ajánlatokat :)
Szia.
Van központi rugóm pár db.
Ha érdekel tel: 70-3179083.
Udv Pali
Köszi, ezt néztem én is. Megrendeltem, remélem nekem se dobnak rá semmit itthon...
Én rendeltem. 22800 Ft Volt szállítással együtt. Eredeti Honda alkatrész. Nekem nem vámolták, 2 hét alatt megerkezett.
https://www.ebay.com/itm/Genui...
Sziasztok esetleg valaki tud segiteni hatso rugostag javitasban? Ki csinal ilyet?
Na ja, csak ott 31e forint...
oemparts,és nem kell izgulni semmiért
Emlékeim szerint Vki nem olyan régen rendelt ebayen vez.lánc feszítőt. Európából jött vagy máshonnan, kellett ÁFÁ-t fizetni vagy sem???
Van amcsiból is meg japánból is kb. 20-25 e. forint között szállítással, de félek h ha nem csusszan át a vámon rábasszák az ÁFÁ-t és akkor kb. ugyanott vagyok, mintha itthon venném...
Üdv!
CBR600 F3 98'-hoz keresnék benzincsapot, első körben bontottan érdekelne.
A Honda javított 30 centit
Amit te mondasz, az a következő:
Első sor ---Main jet: fő fúvóka mérete 2000m alatt és felett.
Második sor--- Pilot csavar nyitása: 2009 méter alatt gyári beállítás , felette egy negyed fordulatot beljebb kell tekerni.
megvan,az lesz az 1 egész fordulat és kettő negyed vagyis másfél től 1 egész 7/8-ig
Na mégegyszer rohadt telefon okosabb akar állandóan lenni Hát pedig azt írja factory preset (gyári beallítás) 1/2 de akkor passz
Hát pedig azt írja preset (gyári beallítás) 1/2 de akkor passz