Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van hozzá konzolod vagy csak simán fel van rakva és az ülés tartja?
Nekem puhából Oxford First Time van, elvileg ez belépő szint, de nem kicsik. Alapvetően nincs velük semmi baj, három erős tépőzár tartja össze, leesni nem tudnak, adnak hozzá számtalan gumipókot is. Felrakni sem vészes, kis macera, néha nem akar bekattani az ülés zárja, de rutinnal megoldható. Most arra jutottam, hogy egyelőre maradnak a puha táskák oldalt, inkább hátsó doboz lesz.
Ha már témánál vagyunk, engem érdekelne a puha oldaltáska is
köszi.
Az ippeg 10w-s
Hali!
f3-ról. Eladó dob. Bilincsei is megvannak.
Sracok az f3 ba 10w-s teleszkop olaj jó?
Manual honda ss-8 fluidot ír. Tudja fene milyen viszkozitas.
Sziasztok!

Akinek vannak a motorján zárható kemény kufferok, leírná nekem hogy melyik márka és hogyan oldható meg?
Csak oldaldoboz játszik.
Ahogy Laci is irta, valószínűleg nem a nagyobb méret, hanem a másik fejformára való sisak lesz a nyerő.
Egy haveromtól kaptam 1 éve ezt a számot, hogy egy hondagurué valahol soroksáron én mem ismerem, de itt a szám: 06205757304
Sziasztok Betyarok :) !

Halas volnek ha valaki ajanlana 1 a CBR 929 RR-hez (2000es evj.) Piszkosul erto Mestert!

Budapesti elonyben.
Elore is koszonom a segitsegeteket ;) !!!!
Mondjuk itt ennel a motornal a gyari egy hitvany acel dob ami rozsdasodik,ezzel az akraval merfoldekkel jobban jarsz.
de ez az en velemenyem.
Szia! Ára?
Ő lenne az új családtag...
Mivel abszolút gyári hívő vagyok ès szeretem a csendet, így eladó a vasról a sport Akrapovic dob az összekötő csővel együtt.
holnap visszamegyek shox-ba hátha jó az egyel nagyobb
Bár egyel nagyobbat megpróbálhatsz, de ha nem fogja a kellően a fejed, akkor másik fajta sisakot lenne érdemes nézned, mert ez nem a te fejedre való.
srácok vettem egy új sisakot és méretben pont jó ha felveszem de a fülemnél nyom ,vegyek nagyobbat?sisakbeszélőt sem tudom beletenni mert így is ott szűk,egy mérettel nagyobb nem jelenthet problémát,fülem szinte leszakad úgy tudom felhúzni
rendszámtábla tartó is
felső villakifli érdekelne ha szép
Ezt parasztbol leteszteltem a cbr-en.5x meghuztam ahogy birtam,izombol,arcra mint a tuaregek.
Nemtort el.
Ha 230kg-ot bele tudsz húzni ujjal, akkor biztosan.
De a furatoknak ehhez semmi köze, ez világosan kiderül az analízisből.
KB mind,ami tetszik.10W40.
F3 modell
Sziasztok!

Beléptem a klubba egy kis szépséggel. Érdeklődnék, hogy normál (egyáltalán nem hajtós) használatra milyen olajat javasolnátok? Menjen a Hondás Repsol sport vagy sintetico, vagy Motul 5100?