Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mosfet-et kérj
https://tatabánya.cylex.hu/ceg-info/solvart-kft-104839.html garis és új számlás
ugyan az a blokk. más
-segédváz
-leömlő
-kipufogódob
-akkutartó
-h. lámpa
-segédváz
-ülés
-ülészár
-akkufedél
-gyújtás elektronika felfogatás
-utas lábtartó
-idom
Én is így tudom, meg talán az elektronikán piszkáltak vmit, de ebben azért nem vagyok biztos. A blokk + a hengerfej szerintem same.
Ha jól tudom csak az ülés és a segédváz különbözik
Sziasztok!
F4i és FSport verziók között a motorblokkban, hengerfejben van eltérés, vagy ugyanaz a kettő?
valaki csináljon már f2 ülés vége és a mögötte lévő farokidom felső rész között-rőt képet,letört az egyik fele a váznak és szerintem a másik is meghajlott picit az egyoldalú terhelés miatt ,látnom kellene mekkora a távolság ott,több kép is jöhet.
Szia, merre vagy helyileg?
Szia.
Van fesszabom.Ha érdekel 70-3179083.
Udv Pali
Sziasztok! Szeretnék nagyon motorozni! Olyan kérdésem lenne, hogy valaki utasként eltudna vinni motorozni majd engem? Cserébe üzemanyagot, kajád állom!
Privátba irj
Lehetőleg Pest környékén.
Sziasztok f2-höz 95ös évjárat 600 cc, keresek feszültséget szabályozót köszi
Sziasztok. 1999-2000-es évjáratú cbr 600 F4- hez szeretnék adni valakinek egy bontatlan új, és egy db alig használt hiflo filtro hfa 1603 levegőszűrőt jutányos áron. Más cuccom már nem maradt. Ha valakit érdekel irjon.
Látom nem nagy a válaszkészség, úgyhogy megteszem én. Hasonló kérdésekre lehetetlen korrekt választ adni. Javaslom vidd szakemberhez.
Sziasztok!
Remélem tudtok segíteni. Szert tettem egy cbr 600 f4i-re. 2001-es , de már injektoros. Valamiért nem indul. Pumpa nyomja a benzin az injektor hídhoz(le is áll), de befecskendezés nem történik. Önindító hajt. (féktisztító a szívósorra és jár)Tilthatja valami ? Előre is köszönöm a segítséget!
ez a terv.
ááááá, félrenéztem kinek írtad.....
Mi után érkezel? 3 után? Inkább előbb ha lehet.
Rendben,utana erkezem,varj meg.
Remelem.
Nem, kerti partyra megyek, aztán este meg BL döntőt nézek.
3-ig, addig csak ideértek.
Kosziiiiiii.Holnap delutan otthon vagy?
Beindítottam a gépet kíváncsiságból, indult, járt nem melegedett jól mükszik.
Minek az index?