Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

srácok és az miért lehet ,szezon elején kapott új fékbetéteket a paripa és 2700km után mintha remegne az eleje ha fékezek
sajnos a 3 műszak hátránya..... most tudtam fényképezni. hajszálkarcos és 1 helyen a fekete fólia meg van sérülve. 6 e ft. jövő héten tudom meg polírozni. keresem az ülést kérdezőt .
Rossz topikba írtam. Bocs, elnéztem :(
Sziasztok!

PC36-os horneten a gyári kipufogón lévő hővédő lemezt le lehet valamilyen egyszerű módon szerelni? Fel szeretném polírozni.
Itt tudsz keresgélni:
https://motoralkatresz.eu/motorok/honda/600/CBR600F/
vagy esetleg jó állapotú utángyártott?
gyári hátsó tárcsa+betét mennyibe fájhat?F2
Bakker, aláfeküdtem megnéztem, qrvára nem eléxem. Azt tudom, h mintha először ki kellett volna akasztani a rugókat, amiket mindjárt beszúrok. De mondom, írj Exupnak, mert emlékeim szerint ő segített nekem is telefonon anno.
No így néz ki kiszedve:
Minek vennéd ki, van rajta oldalkocsi??!
Aláfekszik az ember, ranez, es latja mit kell csavarozni. Ha az enyembol indulok ki a tamasz cuccai feketek, a vaz ezust.
A kettot kell szetvalasztani sok szivassal.
azt én nem vettem ki. láncápolásnál jól jön
Rendben köszönöm :) esetleg valaki nem emlékszik hogy kéne azt a fránya középsztendert kikapni
Hát ha már megvan, én nem cserélném le. Nem vagyok egy motul szakértő, de az 5100 az “ technoszintetikus”. magyarul nem teljesen szintetikus, a 7100 pedig fullszintetikus olaj. Elvileg a 7100 a jobb olaj, csak drágább, így a “hagyományos körülmények között használt motorokba” elegendő az 5100. Gondolom így értették a srácok is.
Akcióba olcsóbban be tudtam szerezni a 7100 at és azért vásároltam azt most cseréljem le 5100 ra vagy maradhat benne?
jah,totál felesleges a 7100.
Nekem Honda szervizbe azt mondták, hogy a 10W40 5100-as Motul a legmegfelelőbb.
Cbr 600 f4 be motul 5100 vagy 7100? Melyik a jobb? Előre is köszönöm a választ
Elég sok service manualt megneztem de nem találom hogy kéne ki kapni a középsztendert valakinek valami videó nincs esetleg?
OK, várom.
Akkor futáros történet jöhet szóba, mert én tatai vagyok.
lefényképezem a plexit, debrecen.
Hát ha 3 hét alatt nem jelentkezett...:-)
Ez F4i-re való ugye?
Esetleg plexid nincs? Az enyém elég viseltes, ha lehet cserélném.
Ja és hogy tudnánk leboltolni, merre laksz?
ha nem jelentkezik érte a debreceni srác akkor viheted.
Szia,

Megvan még az ülés?
Érdekelne.
Szia,

CBR 600 F4 ülésed van eladó?
Basszus ez FS manual lehet, a rajzokon kulon uleses, azon szerintem nincs kozeptamasz.