Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi
Én tavaly próbáltam ahogy sisakot kerestem,nekem nem jött be,zajos volt,meg nehéznek éreztem. .
HJC-t vettem helyette az zsír.
de nincs itt élet :(
Givi X 16Voyager erről a sisakról tud valaki valamit mondani?
vfr kormányt akarok felrakni az magasabb,de nem tudom jó-e rá
köszi
41 mm
Helló!Holnap megmérem ha nem érkezik addig válasz .
nem tudja valaki mennyi az f2 első teleszkópszár átmérője?
Köszi :)
Köszönöm szépen a képeket.
Az egyik képen látod hogy a hátsó kapaszkodóba bele lett fúrva egy menetes hüvely és bele lett hegesztve,a másikon a hátsó kapaszkodó rögzítő csavarjaihoz csináltam egy fület ,ezen a 2 ponton van rögzítve a tartó,masszív nagyon,le lett por festetve minden
hello maradhat a 108-as
Hello srácok

Cserélem a gyári lánckerék áttételt. A gyári helyett elöl 14, hátul pedig 46 fogasat tennék fel. A láncból maradhat a 108 szemes, vagy más méret kell?
Valakinek van ilyen tapasztalata?

Köszi
Elöre is köszönöm!
csinálok majd
Ez igy nem rossz csak semmi konkrét nem látszodik felfogatás ilyenekre gondolok.
itt jobban látszik
nyeregtáska is felrakható rá
mondjuk így ,saját konstrukció:)
Szijasztok érdeklödnék akinek f2 je van az hogy oldotta meg a hátsó doboztartó konzolt. Elöre is köszi a válaszokat.
kapott egy MRA túra plexit a kicsikém
Ment a válasz.
Írtam privátot
Szia. Van eladó kuplung, fék karom. 4 ujjas eloxált kék színű piros állítókkal. Más cuccaim is vannak. Ha most vetted érdemes lehet levegőszűrőt cserélned. Van egy teljesen újam befóliázva és egy alig használt is. Akksim van még, fékpedálom, 2 pár 200 kmt futott gyári Nissin fékbetétem előre. Túraboboz tartó konzolom is van 2 sisakos 44 literes hátsó túradoboz. Hátsó lámpa, gyári kipufogó dob. Ha érdekelnek a karok vagy bármi már írj. Privátban képet is tudok küldeni.