Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. Nincs valakinek egy F3 karbisora eladó? Köszi.
Ha áll akkor mindegy,amugy meg toltogetni kell.
Emiatt szereztem be deklivedot.
Már megtaknyoltam azzal, amivel mondtad, de nem lett tökéletes, jobb lett, de még könnyezik minimálisan.
Lehet az lesz a vége...
Deklit hegeszteni,huhh eleg trukkos,vetemedhet.
En beruhaznek a csecse kinaira,valamelyik árányszinűre.
Lehet idén még elmegyek vele, úgyis qrva keveset motorozok sajna, sztán télen meghegesztetem vmi alussal... No majd alszok még rá párat.
A rossebb tudja én is ebay-ról vettem mikor csúsztam a motorral igaz abba benne volt a honda felirat meg 20 körül volt de az méretpontos volt
Az biz, danke Zoli! Egész baráti ár.

Csak azt nem tudom, h tényleg ennyiféle színben készült, vagy a kínaiak színvakok??? Mert itt nézegetve vagy 3 különböző színű van.
No majd otthon megsasolom pontosan. Egyébként vkinek tapasztalata a minőségre??? Mert ennek azért nem árt mérethelyesnek lennie...
https://www.ebay.com/itm/Left-...
De nalam nincs!En is ugy gondolom kene legyen de sem csati sem semmi!Olvastam olyat hogy csak bizonyos orszagokban volt csak ebben az evjaratban!ez igaz lehet?
Bal oldali dekli vkinek (színe: arany v. bronz, tököm tudja mi a pontos megszólítása) 2005. f4i, ha vkinek van felesleges, mert ugyan betaknyoltam ragaccsal, de lehet nem lesz jó.
Már írtam régebben, h szlovéneknél csúsztam egyet és van rajta egy hajszálrepedés, ahol ugyan minimálisan, de szivárog.
volt egy ilyen f4i debrecenben akra dobbal, de ez sem csúnya !
üdv ! 15 e ft az ülés, megnézem a karokat, és a dobot.
minden injektoros motoron van, tehát a tieden is lennie kell, a csatlakozót keres a benzintank alatt, oda szokták vissza tolni hogy ne látszódjon a lógó csati .
Szia.Érdekelne a f4i banánülés.
Mennyi lenne az ára és merre laksz? Posta futár megoldható lenne? Esetleg gyári kipufogódobod összekötőcsővel és gyári kuplung fékkarod ha vam az is érdekelne.
Udv,2001 es cbr 600f4i nel nincs meg lamda szonda?
hátsó sárvédő f2-höz esetleg?
f2 váz színkódját nem tudja valaki?
Üdv mindenkinek! Olyan kérdésem lenne milyen km közönként kell cserélni az olajat motul 5100 10-w40 van benne a gyártó honlapja szerint normál használat mellet 12000km de valaki meg azt mondja 6000 ként kell. Szerintetek melyik az igaz vagy mennyi a gyári időközönkénti cseréje előre is köszönöm a segítséget :)
eredeti huzat, nincs újra húzva, nincs kikeményedve nincs kopva. f4 f4i
7000 km-t futott gyári ülésem van. nincs kiszakadva, öregedve.
Sziasztok.
Valakinek van eladó 2003-as CBR 600F4i-hez gyári kipufogó és összekötő cső? Gyári kuplung és fékkar valamint eredeti űlés(banán) is érdekelne.
Augusztusban műszakiztatom a motort valamint szeretnék külföldön is nyugodtan motorozni.
Most egy yoshimura rs3 slip-on dob van rajta amin se E betű se DB killer nincs.
Köszi a segítséget.
0630nyolc6681negyven.
predox25 kukac gmail.com
Könyv szerint 24e km-ként. Hát hallod a hangján, h csörög.
Nem egy 1xrű story, magam nem biztos h nekiállnék, de lehet 1x ráveszem magam. Eddig szerelővel csináltattam. Itt van 3 vidi róla:
https://www.google.com/search?...
Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy f4i nél mikor kell szelephézagot ellenőrizni? Hogy lehet észre venni ha nagy a szelephézag vagy kicsi előre is köszönöm a válaszokat :)
Szerintem a kuplung nem ugyanaz,
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
Én a kuplungban és a generátorban történt változtatásokról olvastam még valahol, de a kérdéses dolgokban akkor ezek szerint tényleg nincs különbség.