Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Van egy CBR 600 F4i gépem aminek 3 hónapja vagyok boldog tulajdonosa. Ez az első motorom szóval tapasztalat + műszaki tudás híján vagyok
1 hete voltam az első komolyabb utamon: Debrecen - Balaton. Visszafelé egy rövid távon a feleségem is jött velem, vagy 4szer el is áztam plusz amikor egyedül mentem meg is hajtottam a motort az autópályán. Lényeg hogy az utazás után ma felületem rá hogy megyek a városban pár kört és az első kanyarban majdnem vágtam egy hasast.
Magamat hibáztattam meg hogy hideg a gumi, de aztán csak nem lett jobb. Lassú kanyarodásnál is fordult ki mögüllem a motor.. kb 40 percet mentem vele de nem lett jobb:
- gumi bemelegedett, egyenesben nem éreztem gondot
- az első és hátsó gumi is 1,5 éves
- nyomás ok
- a kanyarokban nem volt poros az úttest
- a gumi külsőre jó állapotban van
- kanyarban nem fékeztem

Van ötletek hogy mi lehet a baj?
Zoli neked hogy oldott meg feszitö problémád? Hidegen zörgött lánc?
20-ért van
Sziasztok manuális làncfeszitö valakinek eladó? F3 hoz?
Sziasztok!2005 ös évjáratú F4i re keresek fejidomot és első lámpát.Aki tud segitsen.Köszi.
Sziasztok!2005 ös Honda Cbr 600F4i hez keresek fejidomot és első lámpát!Ha lenne valaki eladó írjon!
Köszi!
Somyka irtam üzenetet fs "fara"-val kapcsolatban.
Sziasztok Honda CBR f2 F3 gyári kipufogó hibátlan állapotban szinte karcmentes 15000ft 30/1860677
Mentsd le utána bármilyen képnézegetővel nagyítható
Helló!
Esetleg emailban el tudnád küldeni nekem ezt a rajzot?
Így nem tudok rá nagyítani.
srácok f2-nél találkozott valaki a 12 alátéttel?nekem van benne a tárcsa és a kerék között
https://oem-parts.hu/hu/parts/...
srácok f3 -f2 első fék nyergek egyformák?
Sziasztok! Eladó egy 600 FI sport "fara".
Az ár alkuképes!!
https://www.kepesmotor.hu/keze...
EBC HH vagy brenbo SA.
milyen fékbetétet javasoltok?ne zabálja a tárcsát de azért legyen fékhatás
ez 4 éve polcon áll,tarcsiban ha kellene azért néz így ki
Tehát akkor az a kérdés hogy piros vagy sárga?
A három fekete biztos. Ráteszed a generátorra, beindítod és megméred, majd polaritás helyesen rádugod.
De ha kicsit haladóbb vagy kiméred a dióda hidat és abból is tudod hogy mi micsoda.
Kb. így néz ki belülről egy ilyen fesszabb:
A fotó alapján szrrá vannak oxidálódva azok a csatlakozók.
rosszul emlékeztem így néz ki ,brutál a hűtése
Nincs egy villanyszerelő motoros a közelben?? Mert jó lenne ha inkább Neki szólnál! mielőtt még valamit Elba- szol!!
A 3 fekete a 3 fázis lesz a generátorról.
A maradék kettő az akkura megy. Fogsz egy multimétert és rámérsz. Amikor pozitív feszültséget mutat a műszer, akkor a műszer piros drótjával érintkező csatlakozó lesz az akku +, kizárásos alapon a másik a -
Valószínű a sárga a +, de jobb rámérni.
azt hogy tudom kimérni?
Nem azt írtam hogy mindenképpen piros, hanem azt hogy "vagy"
Szóval neked a doksi.
VAGY
Mérjél rá hogy melyik a +
A sárga az esélyes, de ha bizonytalan vagy, akkor ellenőrizz!
nekem cb 1400 feszszabom van itthon 3 fekete egy sárga és egy zöld vezetékkel ez hogy lehet