Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

honda cbr 600 rr alkatrészek eladók tel 06704275150
Mennyit ér meg neked?
Ára ?
Nekem lenne egy RS5-öm összekötőcsővel!
Nekem csak dob kell össze kötő csővel!
komplett Yoshimura RS5 USA rendszer, power commander-rel K&N levegőszűrővel és HRC szívócsövekkel
Van esetleg valakinek CBR600RR 2006-ra eladó sport kipufogója összekötő csővel együtt?
Köszönöm.
Sziasztok! 2005-2006-os Movistar "festésű" RR tulajt keresek. Egy kis segítséget kérnék tőle.
Bontottá 600RR-t is?
Na mind1, jövőhéten úgyis beugrok.
Van
Sziasztok,
Valakinek van eladó első féknyerge?
A nem radiális fajta kéne.
ebay en 30 000 ft
Szia,
Nem te kerestél régebben is már ilyet?
Sziasztok!
Kellene nekem 2008-as 600rr-hez hűtő. Ha valakinek van jo bontós kontaktja, vagy tuti tippje, megköszönném :) Koszi :)
Hi !

Van egy bekötőcsövem , sport kipufogóhoz . Vadonat új, régi megmaradt raktárkészletről .

típus: CBR600RR
évjárat: 2003-2004

Egy 5-ösért megvélnék tőle. Hatvan-Budapest vonalon, megoldható a személyes átvétel, vagy posta előreutalás után. Ha valakit érdekel, dobjon egy üzit !
Szia, Esetleg a Ricsi Bontót érdemes megpróbálni, ha még nem tetted meg.
http://motorbonto.com/elerheto...
Sziasztok!

Nincs valakinek elfekvőben működő termosztátja egy 2004-es CBR 600RR-hez ?
Kösz a plexis segítségeteket! Lassan megoldódna az ügy már van 2 db, a 3. lesz a nyerő, mert most teljesen feketét küldtek, semmit se látni át rajta...

Másik kérdésem: tudtok adni megbízható kontaktot hol tudok nem túl öreg pályázott gumit hol tudok venni?
Nekem Zero-m van . Csak ajánlani tudom , könnyű felrakni nagyon dekoratív és nem utolsó sorban a szélvédelem is javult .
Sziasztok!

Nincs valakinek elfekvőben krómszár 2005ös RR-hez? Esetleg valakinek valami bontó ötlet ahol előfordulhat?
Sajnos nem tudom, de ha elmotorozol (Balatonra)szívesen rápróbálom. A komplett felszerelése 5 perc.
Ha alakítani kell akkor csak az ülésnél vannak szerintem arrébb a furatok.
Még mindig ez az egyszerűbb, mit nekiállni egy újnak.
Amúgy ez egy z 750 Gvi platni lett átalakítva.
1000RR-re jó lehet vajon?
Szia Szigi!

Ha meg akarod nézni, hogy néz ki a Fabbri plexi, megnézheted a motoromon.
Én nagyon meg vagyok elégedve vele, nagyon tetszik...
Ha valaki esetleg cuccolni szeretne. Eladó.
Köszi Attila, és Zoli!

Érdeklődtem a dangernál majd 40-et mondtak a Zero-ra, még az USA-ból is olcsóbban megjönne.

A Fabbri még jó választás lenne 26 körül, de nem tudom hogy nézhet ki élőben.

Közben találtam egy ilyet, 23-ból kijött:
http://www.powerbronze.co.uk/8...