Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Szigi 1000 éve
Neked megvan a régi fejidom?
Szia nekem csak az a szürke idom kell
A többi gyàri karcmentes
Ha eladnàd megköszönném
szia egybe adnám az egészet
30 488 254 7 a számom ha érdekel hívj
Hello a szürke idom érdekelne
Sziasztok! egy 2006-os cbr 600 f4 em van. Aki ismeri, tudja hogy csak az egyik lámpa ég alapból a másik a refi. Az érdekelne hogy meg lehet e valahogy mókolni hogy mind a kettő funkcionáljon tompítottként és refiként is. Valaki agyalt már ezen? Esetleg meg is csinálta?
Köszi a segítséget.
Tudna valaki mutatni egy 2007-es index csatlakozót?
Üdv
Valszeg a feszítô patron. Tipikus cbr hiba, bár látatlanba nem lehet megmondani.
Irány a szerelô
Üdv
Szerintem nem jó, optikailag nagyon hasonló.
Más a tank, az ülès stb
Nekem 2006os van
Sziasztok! 2005-ös 600 rr 8000-nél csörgő hang hallatszik a motorból. 40000-km van a motorban. Hallottatok ilyen hibáról?
Sziasztok! A 2006-os 600rr-re jó lehet a 2004-es idomszettje?? pl: https://www.jofogas.hu/budapest/Honda_CBR_600_RR_palya_idom_63536964.htm Plíz help!!
CBR 600 RR pc 40 megmaradt idomok ocsó pénzééé
Sziasztok.
Keresek megvételre pályamotort 2006 tól .
Sziasztok!
Érdekel valakit 600rr Mastek karbon dob összekötőkkel, bilincsekkel? 2008as modellig.
55ezer forintra gondoltam kompletten.
Nekem lenne, ha még aktuális!
Sziasztok. 2005-2006-os cbr 600rr hez van egy gyári plexim. Van rajt egy 2cm es repedés, de használható.
Ingyen odaajándékoznám akinek szüksége van rá.
Sziasztok, van pár eladó alkatrészem PC40-eshez, 2007-től, gyári tank, sötétített plexi, lámpa és hasidom, részletek itt:

http://www.kepesmotor.hu/idomo...
eladó 2003 2004 600rr első felni 30000ft
Sziasztok! 03-04 és a 05-06 első láb tartói egyformák vagy van különbség ? Előre is köszi a választ .
Sziasztok!
Ha valakit érdekel, vagy egy komplett fékbetét szettem elõre 2005 utáni 600 rr hez.
Sbs márka, teljesen bontatlan
Szinter betét, nekem nem kell, én pálya betéteket vettem.
10 ropi
Sziasztok!

Egy 2007es 600RR-em van. Én 185cm magas vagyok és a gyári plexi ami rajta van, pont a bukóra tereli a menetszelet. Mindenképp leszeretném cserélni. Ezzel kapcsolatban mik a tapasztalatok? Milyet érdemes rá venni? Kinek mi vált be?

A válaszokat előre is köszöm!
Sziasztok
2005 ös 600rr hez keresnék kezelési útmutatót.Nem rég vettem a motort ésnincs hozzá.Le lehet valahonnan tölteni netröl? mert eddig nem találtam,vagy valahol megvenni?Lényegében 2 dolog érdekelne most hogy milyen minősitésű olaj valo bele? és hogy kell a futóművet gyári beállitásra visszaállitani?ha valaki lefényképezi a sajátjábol és ide feltölti azt is nagyon megköszönném.

üdv
Hali
Igaz amiket írtál, nálam is át volt nézve minden.
Teljes teleszkóp felújítás, új kormány csapágy, új cbr 1000 rr főfékhenger. Sajnos nálam valószínűleg a brembo betét tette be a kulcsot. Pályán túl melegítette a tárcsát, legalábbis másra nem tudok gondolni.
Azóta a kerámia hátú Galfert használom, hibátlanul teljesít.
A legjobb, ha egy jó szerelő látja a gépet mielőtt veszel két tárcsát.
Nekem is volt rázós fékezés, szinte váll nélküli tárcsákkal. Már a felnit is kimértük mikrométerrel, de semmi ütés. Aztán lecseréltem a Dunlop gumikat és láss csodát, elmúlt minden addigi panaszom.