Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem 120 felett alig hallani a zenét a sisakban... :D
Hát miután a másik motoron is ugyan ez a probléma (ha az F4 CBR600F4-et jelöl) akkor nyilván a sisak vagy te vagy a hibás. Próbálj ki egy másik sisakot és ha az sem jó akkor füldugó.
Füldugó
ez igy nap inditonak eleg jo volt szoval motorozol vettel egy sportosmotort es zavar a menetszel. tudod mit jelent az rr a tipusmegnevezesben? segitek race replica...
Sziasztok!
A következő dologban szeretném a segítségeteket kérni.
Adott egy 04-es RR. Ez az első “nagymotorom”. Egyetlen problémám van, a mentszél/ menetzaj.
“Bubis” plexi van rajta és 90 km/h óra fölött elviselhetetlen a zaj, szétmegy a fejem. Gondolom ez nem természetes....
Először a sisakban kerestem a hibát (HJC RPHA11), de kis olvasgatás után kiderült, hogy a plexi pont az arcomba vágja a levegőt. Szóval, ha kicsit megemelem a fejem, vagy kormányt elengedve egyenes háttal ülök, eltűnik a zaj.
Bubis plexi le, gyár föl, ugyanaz minden.
Húgom f4-ére föl, ott is ugyanaz...
Mi lehet a megoldás a problémára?
Magamban keressem? Plexi? Sisak?
Köszönöm a válaszokat
Hali
Nekem van. Hibátlan állapotban
szabodaniel.1988@gmail.com
Hali!
2003-as gépre kelle fő fék munkahenger ha van valakinek. A záró fedélnél a csavart beletörték,elég lenne csak a fedél végül is. Gondolom külön nem lehet venni...
HONDA CBR 600 RR 2007-2012-ig alkatrészek eladók nem csak ami a képeken van!
Érdeklődni telefonon!06204009343
Sziasztok!!!
Barátnőmnek a 2004-es 600RR-jére szeretnék kormánylengés-csillapítót szerelni, tudtok ez ügyben valami infót, hogy melyik gátló volna a legmegfelelőbb???
Esetleg képet küldeni, hogyan van felszerelve?! :)
Köszönöm szépen a segítséget előre is!!!
Helló
Volt-e már vkinek ilyen tapasztalata vagy esetleg tudja-e mi lehet a gond?
Cbr 600 rr 2006-os. Sebessegbe téve megemelkedik a fordulatszám kB 200-al és ha behuzott kuplungnal huzogatom a gázt akkor nehezebben esik vissza a fordulat.
Ha üresben van, akkor hibátlan.
Egyébként pályagépként vettem a motort.
Hali
A hátsó tárcsa érdekelne
Sziasztok, 2003-2004-es géphez keresek bukógombát, tengelygombát
bocsi, az előző hirdetéshez tartozik, hogy 2007-es évjáratúak , de nem használt alkatrészek, kivéve a dekli .
Eladó Honda CBR600RR-hez a képeken látható nullkilométeres alkatrészek(kivétel a generátor dekli,ami használt,karcos). Érdeklődni : 20 négy 62 8237. pestmegye
Helló, 2003-2004 pályaidom valakinek van?
Ez nem a betét probléma ,ahol nem fut a betét ott is látszik a kis fekete pontok . Teljes képen biztos jobban látszik. Kérdezz rá arra akitől vásároltad mit szól hozzá!
Az egész tárcsa kívül belül ilyen, de a hatso hibatlan pedig ugyan ugy brembo a tárcsa és a betétek is elől hátul
Csak egy szakaszon ilyen ?
Sajnos nehéz lesz a garanciális csere , tapasztalatból mondom.
1 honapot se állt és tanácstalanok vagyunk mi ez a hátsó tárcsának semmi baja ugyanakkor
Ez olyan mint amire rá gyógyult a fékbetét a sok állásban !
Sziasztok láttatok már ilyet zsír új 500km ment brembo tárcsa eredeti uj brembo betétekkel rendeltetésszerű használat. A hátsó tárcsa is brembo és a betét is az tökéletes de az első tele van ezekkel a sérülésekkel. Foggalmam sincs mi lehet garanciába kicserélik igaz?
Sziasztok!Kérdésem lenne felétek,milyen problémára utalhat az,hogy hidegen indításkor egészségtelenül felpörög 4-5000-ig,és elég sokára ejti vissza,ja és nehezen is indul,többszöri indítózás után.2004-es évj.Köszönöm a válaszokat előre is!
Szia én is ferodot vettem most került fel
Gyàri betétet vettem hozzá
Sziasztok! Motor eladás miatt megválnek Kappa 48l dobozomtol es a hozza tartozó konzoltol . Nekem 2005 -os Cbr600rr volt . Tel 30/6515632