Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez tény. Az is tény hogy sokan vásárolnak tőle....
szerintem ebben a témában ennyi volt
mert továbbra sem akarok senkit megtéríteni
remélem nekem továbbra is maradnak a jó tapasztalatok!

LX
Persze!

Te nem cseréled le de nem is te fogod a kenyeret a szájába adni élete végéig!

Ahoz piac kell!
A piacot meg kell szerezni!
És sajnos nem ugy van hogy egy jó vélemény és egy rész vélemény az egyenlő!

Hanem kb 10:1 az arány!!!!

A Rosz vélemény jobban megmarad az emberekben!
nem biztos hogy ismered az egész történetet.... én igen, és továbbra is tőle fogok vásárolni mert :
1, minőség!
2, jófej!
3, segítőkész
4, néha kicsit lassú, de ez belefér!

de ez én vagyok, és ha más nem ott vásárol akkor nem ott vásárol nem akarok senkit "megtéríteni" csak ami nekem 1x bevált, akkor azt nem könnyen cserélem le...

Lx
Nem akkarom leszolni a D.Petit de akkor ez a viselkedés csak öt minösíti.
Szerintem az lett volna a jó hozzáállás hogy veled még normálisabban bánik mint akárki mással hogy ha kellene még valami neked akkor eszedbe se juson máshoz menni hanem egyböl öt hivd.

Szerintem ez a jó megoldás.

Igy azt érte el hogy egy ember nem vesz töle semmit ill az az egy ember elmondja egy forumon és lehet hogy a modora miatt több ember sem fog odamenni hozzá hogy kellene valami mert ha igy adja akkor inkább nem kell.
én ezt is értem.....
mindkettőtöknek szíve joga hogy honnan vásárol, illetve hogy kinek ad el
tegyél bele ködlámpát, vagy projektort... esetleg a Louis-ban megnézheted hogy van-e E-s lámpa.

LX
én is megérteném ha nem "örököltem" volna az idomokat,így hagy ne vegyek másikat "tőle" ,azért ,hogy tudjak vásárolni mindenfélét ,amit amúgy is tőle vettem volna.
Így nem vettem semmit.
hááááát, annak megvan az oka, ami szerintem érthető..... biztos lehet máshol is kapni, de én nemtom" hol... én Petitől vásárolok.

LX
őt inkább kihagynám.

Mikor megtudta,hogy nem tőle származznak az idomok nem is nagyon akart szóba állni velünk.
máshol költeném a pénzem ha lehet.
Dúúúúúúúúúúzs Peti!

LX
Hol tudok "E" betüs lámpát venni?

Köszöntem
ha szépet akarsz, és nem számít hogy E-betűs, illetve hogy látsz-e vele, akkor tegyél bele vmi kis ködlámpát, mert az jobban néz ki.

LX
ok csak kicsit lassú a felfogásom
szerintem is "cső" lessz
köszöntem
Hami

mint már írtam egy cső van az idomba hegesztve, és a cső végén csücsül a pilács az idomban....
És persze gyárit is bele lehet rakni, de én nem akartam, mert ez a megoldás olcsób sokkal... ja, és a gyárinál ki kell alakítani a felfogatási pontokat, mert azok a versenyidomban természetesen nincsenek benne. De ha egy jó műanyagosnak megmondod hogy pontosan hova kéred, akkor simán megcsinálja!

LX
hogy alakítottad át az idomot,hogy berakd a lámpát?

a gyári lámpát be lehet rakni?
Az ebay-en nem olyan drága ha esetleg törik
holnap megkérdezem a HONDAT, de előre is köszi.
neked persze

LX
Hát ez sajna nem tudom, meg kell kérdeznem.Ha nekem írtad
ooopps....
kérdés : 1000-és jó rá? Mert 1000-es ismerősöm van, és meg tudom kérdezni....

LX
Megkérdeztem de sajna nem foglalkozik szó szerint idézve:"apró munkával".
beállítottam azóta, és akkor sem világít túl jól... bár az elvárásaim is magasak valszeg, mivel a gyári az tuti volt, és én azt várnám.... de ez irreális, és amúgy sem igazán motorozok este (csak ha nagyon szükséges), tehát csak kicsit érdekel de azért majd megnézem hogy hogy van beépítve....

LX
Azért nem világít jól, mert az eget pásztázod vele. Gyárilag ez a lámpa pont fordítva van beépítve. A belsejét meglehet fordítani, és akkor nagyon frankó a fénye éjjel. Sógornak is ilyen van és elég sokat mentem vele éjjel.
Nicky

Dúzs Petit megkérdezted hogy tud-e csinálni?

LX
Hami

bár én nem Túró vagyok... de ezen a linken látod hogy az enyémben hogy van a pilács de az enyémben nagy E-betűs lámpa van, ami csak kicsit szép, de legális.... viszont ezzel sem lehet sokat látni este....

www.bikepics.com/members/lxzx/04zx6r/

LX
azon is gondolkodtam, hogy megoldható lenne e ha tudok jó árban szerezni hátsó ülést akkor azt elviszem egy műanyagoshoz levetetem a bőrt a zárszerkezethez nem kellene nyúlni és a felső részt öntené ki.
Az a kérdés hogy tud-e valaki jó áron utasülés-takaró idomot ajánlani, esetleg ha van valakinek akkor megengedné-e hogy másolatot készítsünk róla?