{{user.u == '' ? ' ' : user.u}} mégsem
[#5372] 2005. 02. 28. 21:33
TÖRÖLHETŐ
nekem má nem jön be az oldal amit hirdettek itten !!! Nektek bejön ???
[#5344] 2005. 02. 27. 21:15
kismotoros
Elnézést kérek a sportmotor.hu -tól (és még akitöl szereztem)hogy az ő videót raktam föl. Természetesen kitöröltem és mostmár egy csak egy egy fóumos oldalt csinálok a címe www.motorforum.atw.hu. Mégegyszer elnézést kérek mindenkitől akit ezzel megsértettem nem gondoltam végig. Azért remélem megbocsátotok és persze szivesen láok mindenkit az új oldalon.
[#5299] 2005. 02. 26. 14:49
andrás19
Nem kéne...
[#5284] 2005. 02. 25. 23:17
kismotoros
Légyszi nézzétek már meg a www.motorinfo.uw.hu-t és mondjátok el a véleményeteket az ottani fórumban.Köszi mindenkinek aki meg teszi.Ja és ez a világ legkirályabb oldala 4ever Honda fölleg a CBR.Várom a véleményeteket
[#5268] 2005. 02. 25. 16:14
RRBLADE
Egyik ismerősömnek ellopták a VVT-s Ignis-ét, a rendőrök meg nem tudták megfogni az RS Octáviával!!!!! Ennyit az RS-ről.
[#5266] 2005. 02. 25. 15:54
andrás19
Hát ja! És még azt mondják hogy mi veszéjeztetjük az útonlévőket!
[#5264] 2005. 02. 25. 15:50
Nightrun
És ha lenne fingjuk hozzá, akkor sem tudnának nagyon mit csinálni, mert te meg 250-nel tépsz el mellettük...
[#5262] 2005. 02. 25. 15:46
andrás19
Ja mondjuk a BMW-vel nem tom mit tudna tenni!
De a rendőrmotorosok nagy része civílben is motorozik tehát én azért csak tiszteletben tartom őket! Az autósok meg nyalják ki! Nem tom néhány rendőr mit akar az OCTAVIA RS-el! Azt hiszik hogy tudnak vezetni de a 200feletti vezetésről fingjuk sincs!
[#5261] 2005. 02. 25. 15:40
giximixi
Mi a motorost se!
[#5259] 2005. 02. 25. 15:37
andrás19
Ahogy a bátyám mondaná: A motoros zsernyák úgy is elenged az autóst meg észre sem veszem!
[#5252] 2005. 02. 25. 12:53
RRBLADE
Két megoldás van vizsgára. Vagy visszateszem a gyári dobot, vagy elviszem olyan helyre ahol van ismerős. De majd csak 2007-ben. A rendőr meg abszolut nem zavar. Egyrészt azért, mert mit tud csinálni? Álljon neki osz' vegye le. Max megbüntet. Annyi. Másrészt meg 10-ből 9-szer nem állunk meg nekik. Kurva gyorsan visszateszünk kettőt és hadd szóljon. Jellemzően nem megyünk a max megengedett alatt, ilyenkor motorral megállni egy rendőrnek butaság. Megállás szigorúan csak csinos lányoknak!!!!!!

Üdv!
[#5249] 2005. 02. 25. 11:36
bencce
hmmm nem hüyeség amit mondasz...
lehet h szólok a nyulnak, h tojjon azt is és h vizsgáztatod le? vagy ha elkap a rendőr.... egyszer hallottam egy full nyitott dobot a kosztolányin... srác piros lámpánál fogta magát körülnézett, semmi, úgy t húzott a gixxerrel, és oyan hangja volt, főleg magas fordulatszámon, szó szerint visított... úgy elkezdett borsózni a hátam nem is tudtam mit csinálni beleüvöltöttem a levegőbe h huhúúúúúúúúúúú majd bemegyek valahova és meghallgatok valamiyen dobot.. miyet mennyiért vettél? mondjuk 100nál többet nem szeretnék kiadni egy csőre
[#5247] 2005. 02. 25. 10:44
RRBLADE
Helló Bencce!
Szerintem utcára el kell felejteni a gyári dobot. Nem azért, hogy mindenki utánunk forgolódjon, hanem azért, mert a nyitott dob életet menthet!! Túl gyorsak vagyunk az autósokhoz képest, és bizony jól jön ha már hallják előre hogy jövünk! Figyeljétek meg, egy susogós dobbal van aki észre sem veszi az embert. Pikk-pakk ott vagyunk, azt sem tudják hogy hogyan kerültünk oda. Motoron a nyitott kipufogó olyan, mint a mentőn a sziréna! Na, jó nem mindig előnyös egy slip on dob. Egyszer egy mellék úton, olyan 180 körül "elsuhantam" egy békésen bicikliző ember mellett. Szegény úgy meglepődött, hogy betekert az útmenti árokba. Nekem meg meg kellett állnom mert a röhögéstől nem tudtam tovább menni. Véletlen volt esküszöm!
Hát így viselik utcán a slip on-t.
Egyedül szegény lakótársakat sajnálom, mikor hidegen beindítom a gépet. A két társasház kb. 25 m-re van egymástól, úgyhogy a falak még frankón fel is erősítik a hangot. Van ablakcsapkodás rendesen! Amíg nincs 40 fokos a víz nem szoktam elindulni, és egy kicsit fájlalják a dolgot. Ja, 40 fok alatt Ti se tegyétek! Minden CBR hajtóműnek az a halála ha hidegen pörgetik.

Vigyázzatok magatokra!
[#5245] 2005. 02. 25. 9:55
bencce
full nyitott dob wow... utcán hogy viselik?:)
[#5238] 2005. 02. 24. 20:41
sas
van az, csak szet kell nezni
[#5236] 2005. 02. 24. 20:30
yamo
Hali hóóó!!

Nem azért, imádom mind a négy japán gyártót ,de miért nincsenek HONDÁSOK a fórumon???????????Az R6 , CBR 600 ,és A Gixer között ÉN nem tudnék választani!!!!
Ha rangsorolni szeretném őket a mai napra /ami nehéz / R6,CBR,Gixer.

Szerintem az idei CBR lenyomja a többi 600-ast!!!!

Állítóla Európában a CBR 600 a nyerő!!!
De attól függetlenül lehet ,hogy R6-ot vennék!!!!
A Gixerről azt mondják ,hogy kicsit "önfejű"!!!!Nem tudom............................

Csak hiányzott a fórumról a CBR!!!!!!!!!!!!!
Szerintem komoly a gép!!! :)))))
[#5200] 2005. 02. 24. 12:16
RRBLADE
Helló Mindenki!
Valaki írta lejjebb, hogy az "Honda nyomaték szegény". Nekem is 600 RR-em van, hadd adjak egy tippet. Ha valaki RR-t szeretne, nehogy azért mondjon le róla mert a tesztekben panaszkodnak a középtartományra!!!! Valóban igaz, hogy középen gyengélkedik egy kicsit, de ez a gyári dob miatt van. Én rádobtam egy full nyitott Arrow dobot, és voálá, gyengeségnek nyoma se! Aki teheti próbálja ki. Így fog vigyorogni: Lemértük, keréken 103,4 LE... Számoljátok ki, mennyi főtengelyen...

Pacsi!
[#5138] 2005. 02. 22. 13:18
TÖRÖLHETŐ
Király nagyon a kép ! Tetszik ! Itt is van 1 jó ! :
[#5124] 2005. 02. 21. 23:16
Andrev
Szeva kölök Itt nem röhög ki téged senki mert simsonod van hisz az is moci . És mindenki volt ilyen fiatal mint te, én is, és nekem is volt simsonom . Az a lépcsö legalsó foka, és ha lépegetsz felfelé majd észre veszed hogy sportgépre gyüjtesz mint mindenki más azt száguldasz . Ami a mi adrenalinunkat tömi tele boldogsággal. Hisz nem így van? Amugy én Gsx-R es vok
[#5120] 2005. 02. 21. 22:00
TÖRÖLHETŐ
Helló mindenki !!!!!!! Nagyon tetszik ez a honlap !!!! Naon király !!!!! Igaz még csak 14 éves vagyok és még csak 1 simsonnal "tépek" már ha a 70-et gyorsaságnak lehet egyáltalán nevezni , de azért nagyon élvezem !! És amúgy nem kell kiröhögni mert mindenki elkezdi valamin én például 1 simsonon !!! Nagyon jó lett így ez a honlap és dicséretet érdemel hogy tett(ek) bele a szerkesző(i) egy fórum részleget !!! Kedvenc motorom amitől elfolyok az a honda cbr 600rr de amúgy minden ami honda !!
[#5106] 2005. 02. 21. 16:30
andrás19
Uff!
[#5100] 2005. 02. 20. 21:14
kissanci
Sziasztok fiuk mikor lessz a boxmeccs?

Az új motorrevüben megtaláljátok a 600-as összehasonlitótesztet.Még fékpadi mérés is van benne,tehát ott vannak a tények és semmi kamu.
Egyébként mindenki azt vegye ami tetszik neki.Egyik haveromnak LC4 supermotoja van szerintem az is nagyon jó kis gép csak arra kell használni amire való.És még valami aki szereti a motorokat az teljesen mindeggy,hogy milyen géppel megy csak mehessen.Nekem hiába van R6-om attól még szívesen mennék Monster S4R,Super Duke,BMW R 1200Gs.Csak mehessek.Ennyi.
[#5098] 2005. 02. 20. 20:06
Agytagito
Na látod, így már mindjárt másképp hangzik és érthetőbb is! A fokozatosság elvében teljes mértékben egyet értünk (motorjaim: Romet, Simson, ETZ 250, boldog fiatal korom, aztán 2002-ben, 10 év kihagyás után újrakezdtem a motorozást és vettem először egy Aprilia Replica 125-öt,2003: Honda VFR400R, 2004: GSXR600).
Nem volt szándékomban kötekedni veled, úgy gondolom nem is tettem, csak elegem volt már, hogy olyan dolgokról mondanak sokan véleményt, amit nem láttak, nem próbáltak, szerintem ez az objektivitástól messze áll.Érveket kell sorolni (pl:abban egyet is értettünk, hogy sok van belőle, aki egyedi gépre vágyik az biztos, hogy ne gixxert vegyen, mert minden sarkon ilyen áll már), de az nem vall objektivitásra, hogy "azt halottam"!
Én meg azt halottam, hogy:"A Kawáknak szétesik a kuplungja, A Hondában nincs elég nyomaték alsó fordulaton, a Yamaha eszi az olajat!", de nem írom le tényként sehol, mert nem tapasztaltam!Szóval ne fikázzuk azt a gixxert, nem rossz motor az!(tapasztalat )
(Még megjegyezném, hogy nem Suzuki kereskedő vagyok , és a senki nem fizet azért, hogy a gixxer hírnevét fényezzem (bár , ha valami szponzor jelentkezne, azt szívesen venném pl. szívesen tesztelném az új K5-ös 1000-est, és olyan szépeket írnék róla objektíven !)
[#5096] 2005. 02. 20. 19:33
andrás19
Jó, haggyuk, látom nem érted hogy mit mondok! Nem a motorral van a bajom csak hogy nagyon sok van belölle az utcán és már kezd uncsi lenni! A sokpézt meg arra értettem hogy sokan akik most kezdik a motorozást nem egy kisebb motort vesznek hanem egyből egy "drága" új mocit... Eddig akárhány NEM motoros ismerőst megkérdeztem milyen motort ismernek mind a GSX-Rt ismerte ebből gondolom hogy sok "kezdő" azért vesz ilyet mert nincs tapasztalata a motorokról és a motorosokról csak gyórsba kell neki egy motor mert jól néz ki és csak ezt ismeri! Az meg már mellékes hogy nem is hallottam túl sok jót a gixerről.... NEKEM NEM VOLT GIXEREM CSAK HALLOTTAM HOGY SOK A GOND VELE!!! Most vagy megérted amit mondok vagy kötekedsz még egy kicsit????
Örűlnék ha nem fórgatnád ki a szavaimat mert én azthiszem tiszteletben tartottalak...
[#5094] 2005. 02. 20. 19:06
Agytagito
Te egyik mondatoddal cáfolod a másikat! Ha olyan drága lenne (mármint a többihez képest), akkor szerinted ebből a típusból szaladgálna a legtöbb!Szoktál te nézni motorárakat? Összehasonlításképpen:

Suzuki GSXR 600 K5: 2 498 000 FT
Honda CBR 600 RR: 2 498 000 FT
Kawasaki ZX 636 : 2 590 000 FT
Yamaha R6 : 2 615 000 Ft

Ezek csak összehasonlító árak a Netes árlisták alapján, a kereskedők egyénileg eltérhetnek (és el is térnek) tőle!
Tehát nem a gixxer a legdrágább! Talán , ha értelmes érveket sorolnál, hogy miért ne gixxert válassza, nem csak dobálóznál a szavakkal, talán meggyőzőbb lehetnél! (Egyaltalán ültél te már Suzukin, hogy ennyire ellene vagy?)
Amiben igazat adok, az, hogy tényleg sok van belőle (bár ez is bizonyítja, hogy aki egyszer a gixxert választja, általában következőnek is azt vesz (ugyan miért? ))!
Mégegyszer hangsúlyozom, hogy nekünk, az utca motorosainak tök mindegy melyik 600-as modellt választjuk, hiszen túl nagy különbség nincs köztük, szerintem a külső dönt! Azt pedig mindenkinek az egyéni ízlése, hoigy neki melyik tetszik a legjobban (nekem az R6-t )!