Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia, számokban mennyi a " jóval ár alatt"?
Melyik évjárathoz talál?
Sziasztok

nincs véletlen valakinek 06 os RR - hez kiegyenlítő tartálya ?
Sziasztok!

Eladó lett egy sport táska 600rr-hez, nekem 2007-esen volt. Nagyon jó táska (tényleg ), de sajnos a VFR-emre nem lehet feltenni... részletek itt: http://goo.gl/T1Y8vg
Megvan még igen!
Szia
eredeti, a db-killer nincsmeg
tell:70 235 7699
Hello,

érdekelene hogy melyik évjárathoz való a dob? Eredeti, illetve db-killer van benne?

Üdv.:
Sz
Hello,

érdekelene hogy melyik évjárathoz való a dob? Eredeti, illetve db-killer van benne?

Üdv.:
Sz
51 mm a külső átmérő
Hát szerintem a Aprapovic-hoz csak a saját csöve lesz jó. Mivel ahová ez a cső becsatlakozik az minden tipusnál máshol van. Nekem az Akrán például a dob bal oldalába megy. Más márkánál pedig középre.
Sziasztok! Ebayen rendeltem egy fekete hatso sarvedot, de kiderult, hogy sima f4 re nem jo, hanem az RR-re csak. Visszakuldeni nem akarom ezert joval ar alatt elado,.ha vkit erdekel.
Nem igazán van rálátásom a dologra, de igazából nekem egy összekötő cső kellene 2006 CBR RR-re, amelynek a végére szeretnék rátenni egy Akrapovic dobot. Csak feltételezem, hogy ha az átmérő jó, akkor ennek nincs akadálya.
RS-5 kipufóhoz van összekötőcsövem ha érdekel .....
Bocsánat, túl sok kipufogót néztem, már nem tudok írni sem. :)
Szia. A Yoshimura RS-5 meg van még CBR 600 RR-re meg van még? Köszi.
Azért köszi. Kár hogy nem jó a 2006-os évjárathoz. :(
Sajnos az osszekotocso az 2007-2012-ig..
KawaBBusa! Ami Neked van, az 2006-os évjárathoz való?
akkor arra nem jó.Az csak 2007-től jó ami a Karasnában van!A spordob néven hirdet kipufogókat egy srác,neki van 2006-oshoz. Úgy tudom. LeoVince
Szia
probald meg a karasnaban hatha van meg nekik. Ha nincs 1 db om meg van ha kell szolj.

Udv
Az enyém 2006-os CBR 600 RR. Melyikre gondoltál a Karasnánál? Az Akrapovic-ra?
Hali
Karasnában 99900ft vadiúj,2007-től gyártotthoz. Én is ott vettem.
Eladó egy új termignoni ,cbr600rr kipufogó dob összekötő csővel
http://www.ebay.com/itm/Scaric...
ár 55 ezer.ill keresek hornet 600ra dobot csövel
Szia. Meg van még az Akrapovic dob, ha igen, melyik évjárathoz való?
Köszönöm.
hát hogyneee :D gyurcicaaaa :D
Jó estét mindenkinek!:D Valaki tudna segiteni?600 rr hez kellene bukógomba(átalakitó Konzolos)Ha valaki tudna segiteni azt nagyon megköszönném mert sehol nemtalálok...