Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia,
Simán kibírható.Még két személlyel is.
Üdv Motorostársak.

Az lenne a kérdésem,hogy normál magasságú emberkének autópályán 600 km,hogy válik be utazni a 600 RR.
Kibírható?Vagy nagyon brutális?

Köszi
Gyári kipufogó eladó felülről kinyitva "kiherélve" motoron nem látszik a művelet csak a hangzásban van külömbség Ár:15e ft.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Köszi vinko3, igazából gyári fényűzés érdekel, amelyt nem kell javítani.
Hali!
Ha esetleg érdekel javított gyári idomszett akkor tudok segíteni, akár fényezve is.
Sziasztok!
PC37-hez, 2006 kiadású,keresek jó állapotban lévő idomszettet !
Sziasztok,

a jövő héttől egy 2007-es pc40-es 600rr tulaja leszek. A motor gyári tükrei sajnos nincsenek meg (egy gagyi "robogó" tükör van a motoron).
A kérdésem az lenne, hogy az évjáratok között (pc37-pc40) van különbség a gyári tükör között?
köszönöm előre is a választ
Sziasztok!
SC57 kipufogó illeszkedik 2006-os 600rr-re?
Köszi
Írtam neked!
Szia !!! Na De jó !!!! Több mindenre lenne szükségem, Power Commander , Kuplung meg esetleg meg tudnád írni hogy mid van még mert most készítjük fel a motort !! Köszi Üdv :)
Helló! Feketébe tudok neked oldaldekni t, csavarral együtt!
Szia! Teljesen véletlen hogy beléptem . Mire lenne szükséged?
Sziasztok !!! Van egy 2008rr-em !!!! És az egyik Barátom említett hogy itt szokott hirdetni egy Zolipapa nevű felhasználó nagyon jó alkatrészeket kedvező áron !!! Kerestem volna a hirdetéseket de nem találtam :( ha valaki Tudna segíteni aszt meg köszönném !!
Üdv. Keresek 2007 es cbr emhez oldaldekni t vagy a benne kuplung felöli oldalon lévö nagy csavart . Kiesett. Hol tudnák ilyet beszerezni?
Sziaztok!

1000RR-600RR sportdob eladó!
http://www.kepesmotor.hu/kipuf...
Hello. Az utolso kepen mi szerepel ? Nem egy lampa veletlenul ?
Sziasztok !
2005-06-os RR-hez van néhány eladó alkatrészem.Idomszett amit fényezni kell,gyári első-hátsó lánckerék újszerű,gázbowden,első ülés,váltókar, hűtőventi, akit érdekel hívjon bátran,20-596-8172
Üdv:Vinkó
Keresek pc 40 2011-hez pályaidom szettet.
Vajon milyet szól dbkiller nélkül?
Köszönöm, gondolhattam volna.
http://www.kepesmotor.hu/idomo...

Sziasztok, kisöpröm a garázst és megválnék néhány felesleges alkatrésztől: van 2007-es CBR 600 RR-hez (PC40) gyári tankborítás (kék-fehér) gyári első lámpa, gyári hasidom, és gyári extra plexi, ami magasabb és színezett az alapkivitelhez képest. Mindegyik alkatrész újszerű állapotú, a lámpa és a plexi például soha nem volt használatban. nogradi.attila@gmail.com
Köszi
Felesleges a 300V, 7100 bőven elég, én is azt választottam utánajárás után. Nyilván, hogyha ringen 2 perc körül mész, akkor mehet a 300V, de akkor nem kérdezted volna meg :-)
Sziasztok ! Egy pici segítség kellene olaj ügyben.Nem tudom hogy a Honda cbr 600 rr 2005-ös mociba milyen olajat tegyek ? Motul 7100 10w404t vagy Motul 300 v 10w404t .Válaszotokat előre is köszönöm .
Pc37-hez keresek idomszegtet