Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Minden
Helló!
Keres valaki fokozat kijelzőt?
Hali! Nekem lenne egy sérült!
Sziasztok!

Kérdésem az lenne hogy cbr 600 Rr es az F között milyen technikai különbségek vannak?

Infót köszönöm
Sziasztok! Nem rég csináltam a face-en egy csoportot a Honda motorosoknak. Akinek van kedve csatlakozzon hozzánk :)

https://www.facebook.com/group...
Elado 600rr farokidom.
Posta ok.
üdv. keresek segédvázat 2003- 600rr-hez. állapota bármilyen lehet. épitéshez kellene.
A helyes válasz: 14-42
Kösz a segítséget...
Sziasztok!
Motoromnál aktuális lett a lánc csere ,illetve a lánckerék cserék. Tudnátok segíteni hogy milyet érdemes rádobni ?
Sziasztok!
Van egy eladó komplett idomszettem 2005-06-os 600 RR-hez. amit fényezni kell csak, de ebben is tudok segíteniilletve méh néhány alkatrész, lánckerék, váltókar ventilátor stb.
Akit érdekel hívjon bátran.Üdv:Vinkó20-596-8172
halihó.
2007-es CBR 600 rr-en használt gyári dob 20.000 forintért, és egy martin dob (E jelzés nélkül) 50.000- forintért sérülésmentes állapotban eladó.
2003 blokk komplett 2db első féktárcsa ferodo
Helló!
Mitől lehet hogy, menet közben elkezdett durrogni a motor ,aztán elment egy kis erő,meg elég szar hangja lett ?????
Hali, van köztetek esetleg Vas megyei? ...és esetleg rendelkezik gyári kipufogóval? Szeretném megméregetni, mert ilyet szeretnék felpattintani egy régebbi CBR-re. Ehhez azonban pontos méreteket kellene gyűjtögetnem.... Köszi előre is
Sziasztok
Eladnám a motoromhoz régen vásárolt SBS fékbetét szettem, komplett első szett (4 db betét). Én pálya betéteket vettem.
Bontatlan, zsír új.
Ár 12000 ft
Nem sok ....... rengeteg
Szerintetek sok egy 2004 cbr 600 rr idomcserés lábtartó oldaldekni első lámpa is cserés de műszakilag teljesen pöpec gépért 600000 Ft???
és gondolom sérülésmentes , 0 km el 600 eft ért :D
A biztosíték táblán mértem de ott nem mutatja hogy lenne valami feszültség se kapcsoló(be) se kapcsolo(ki) állásban
Szia ! Mértél feszültséget a kapcsolón , vagy a relé lábán?! Mert gondolom eddig nem.
Sajnos nem sikerült megtalálni az index problémát mert sem kábel nem lóg, minden a helyén, biztosíték is rendben van de továbbra is az a probléma ugyan ugy hogy nem villog sehol de meg a visszajelzon sem a műszerfalon
Nekem pont ez volt múltkor, a testkábel elengedett. Nézd meg a fejidomnál nem cafog-e drót.
STEWENRS50 Teljesen jól működött eddig minden, kicsit gyorsabban villogott az igaz de működött minden rendesen ahogy kell, mentem a motorral és közbe vettem észre hogy én oké hogy indexelek csak külső látszata nincs sehol, se elöl se hátul se a visszajelzőn !
Biztosítékok? Gyári relevel gyorsabban villogna "csak", itt más baj lesz.
Hello!
Az irányjelző reléjét is ki kellene cserélned LED-es irányjelzőhöz való relére.
A relét a fejidomnál találod, valahol a két lámpatest közt (vagy annak környékén).
(...bár igazából a gyári relével is legalább világítania kellene, próbáld meg, hogy felkapcsolod az irányjelzőt, és vársz vele fél percet, hátha csinál valamit, de mindenképpen relé csere, a gyárival nem lesz jó!)