Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom te hol vizsgaztatod de nekem se kipuf se rendszamvilagitas se ilyenek. Fék, futomu, alvazsz, motorszam..oszt ennyi igaz a vizsgabiztosnak is hayabusaja van
Félő, hogy bele fog érni valami a fejidomba. Nekem a fékkar lett lecserélve, ezáltal új fékolajtartály is került fel, ott is sakkozni kellett, hogy semmi se akadjon össze.
A plexibe nekem se kötöttek még bele soha, pedig nekem szinte fekete is volt már fent...
Nekem a plexibe nem kötöttek bele.
Fék,rendszám világítás,gumi...ezeket nézik nagyon.Ja meg a kipufogót...
Sziasztok,
Egy átlátszó plexit szeretnék kölcsönkérni a műszaki vizsga erejéig. (2006-os) Tudtok segíteni?
Köszi
Máté
Nos sajnos cbren nem tudom de valo igaz hogy busan a tartaly beleert a fejidomba kisse ezert a balkanyar picurkat bovebb lett
Nagyjabol 0. Ezert is vagyok hitetlen hogy ne kene faragni az idomon... Nem merek 100 ropit kockaztatni hogy "talan jo lesz". Es ezek a gyartok is a vicc kategoriat suroljak. Volt egy masik atalakito kit amit eredtileg neztem, es irtam a gyartonak hogy elfer-e frankon mindenfele furas-faragas nelkul. Azt mondtak igen. Majd mikor a kereskedo irt rajuk akitol rendeltem volna, neki mar azt irtak hogy nem. Ekkor jeleztem a kereskedonek hogy nekem mast mondtak, majd kerte hogy kuldjem mar el neki az en beszelgetesemet ahol azt allitottak hogy nem kell modositas. Ujra rakerdezett a gyartonal, erre mondtak hogy jaaa hat a szelvedo plexit vagni kell hogy elferjen. Mondom fasza, az tenyleg nem az idom resze... :D Na szoval kb ez megy
Azért meg kéne nézned, hogy kifordított kormánynál mennyi hely van a mostani kormány és a fejidom között.
Akkor az idomon nem kell semmit faragni, sem a szelvedo plexin se semmin? Elfer frankon? Mennyivel lett kenyelmesebb?
Szia
Nekem tobb hayabusan is volt. De ezt nagyjabol 10e ftbol peofi modon is ki lehet hozni busanal kar venni ilyen draga cuccot, gondolom a hondanal is. Egyre kell figyelni a kabelek illetve a kuplung,fek femcsovek felernek e 3-5 centivel magasabba. Ha nem akkor azt kell venned. Mas problema nem lephet fel.
Sziasztok! Valakinek van esetleg valami tapasztalata ezzel? ->
https://www.helibars.com/produ...

Arra lennek kivancsi mennyivel lett igy kenyelmesebb a motor, es hogy szereleskor kellett-e idom modositas vagy volt-e barmilyen meglepetes amirol a gyarto elfelejtett szolni. :)
eladó 50.000ft 2003 2004
Alu karter, kuplung dekli, gyújtás oldali dekli, együtt 36.000Ft Megmaradt pályaidom, ülés, sárvédő, egyben 18.000 lakkozott újszerű.15 fog első lánckerék 9.900 HRC generátor összes tartozékaival plusz LE Pc-37 Pc-40 105.000.
Pályára utcára. Néhány alkatrész a PC-37-PC40 Typ: HRC nyomás Doboz,15.000. HRC torkok 25.000 Bubis karcmentes plexi 14.000 40mm PC37 HRC kormány kapcsolókkal 45.000 GP kormánykar protektor párban 15.000 Gyári új H teleszkóp Pc-37 Pc-40 25.000 HRC akksi-tartó 15.000 BMC sportlégszűrő 10.000 Tank zár kulccsal 6.000 AIRBOX pc-37 10.000 HRC Műszerfal tartó 13.000 HRC vezeték köteg, műszerfal, gyorsváltóval 115.000 Több fordulat nagyobb LE!HRC hengerfej pakolás 18.000. Hűtőventilátor 17.000. Hátsó sárvédő 7.000 Ár-érték különbségek, alkudni személyesen az alkatrészek mellett, átvétel motorosnapok helyszínein! Több itt:http://www.kepesmotor.hu/motor...
Köszi az infót !
Hello! Nekem is ugyanez volt a tünet (58000 van benne ) lanccsere megoldotta a gondot.
Szia!
Sajnos már elment.
Hello megvan még a dob?
Eladó ha valakit érdekel 2007-2008 bal elsö làmpa
Sziasztok ! Ha valaki megtudná mondani ,hogy Honda Cbr 600 rr 2005-ös ,56000 km futott , mikor kellene vezérmű láncot cserélni .Feszítő patront 48000 km -nél cseréltem ."Zörgő hangot hallok gáz elvétenél " Válaszotokat előre is köszönöm !
Igen ;)
Sziasztok! Healtech Quickshiftert használ itt valaki?
Sziasztok!

Valaki nem nézte véletlen ezt a motort?
vagy nem ismeritek?

üdv.:Peti
Sziasztok,

tapasztaltabb kollegák véleménye érdekelne:
Csatolt képen látható kipufogó PC40-es 2007-es évjáratú 600RR-re passzol?

köszönöm előre is a válaszokat