Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hááát, ha valaki olyan közel járkál az autókhoz hogy fennál a veszélye hogy beakad az index, annak úgysem lesz rá sokáig szüksége...
dronx, ha utasba, meg csomagokba gondolkozol akkor valóban SOKKAL jobb választás az F.
Az RR-el is lehet túrázni, de nem puhapöcsöknek való. (félre ne értsd, nem rád értem!!!) Az RR egy nagyon szigorú sportgép, nekem 150-200 km után már sajog a csik...ööö...bocs, a csuklóm, és fáj a tenyerem. Meg a seggem. De ez utóbbi nem olyan nagy gáz, mert édesanya minden motorozás után kezelésbe veszi...

Helyes döntést neked!!
Üdv!
dronx szereld le az indexeket és el fogsz férni
az az indexes dolog, jó nagy baromság.
Kösz RRBLADE,majd még gondolkozok,hogy mi legyen és ha esetleg meg kellene csinálni akkor szólok.
Kössz.
Szia BerikZ!

Utcára akarod lejjebb tenni az f2-es csutkáit? Mi már csináltunk ilyet, de az pályamotor volt. Az a baj, hogy ha lejjebb teszed, akkor belefog verni a fejidomba meg a tankba, és a kezed nem fog elférni. Úgy oldottuk meg, hogy a kormány ütközőt megszélesítettük és így nem tudott akkora szögben elfordulni hogy beverjen valahova. Viszont így utcára használhatatlanná vált. Utcára az f2 úgy jó ahogy van, kár hozzányúlni. Szerintem...
túró!
Kösz az infokat Én ezt az egészet erről a képről vettem. Sajna nincs ismerősöm akinek ilyen motorja lenne úgyhogy nem tudok ilyet kipróbálni. Meg ez még csak egy gondolat volt mert most lesz másik motor és az f2-es (vagy f3-as) CBR és a GSX-R között vacilálok.
Ilyen hülyeséget is régen hallottam... méghogy az rr nem fér el az indexe miatt, hatttalmass! És van olyan, aki elhiszi, ez még durvább! Amúgy tényleg kényelmetlen hátul.
Boccs de ezt a motorinfo tesztjeben irtak
Azért az sztem eleg durva gondolat, hogy majd az index miatt nem fogsz elférni az RR-rel a kocsik közt.
Sajnos ahogy egyre jobban utanna olvastam a motornak.
Inkabb Cbr 600f.De segitsen mar vki aki tud.
Ami miatt most nem az RR-re voksolok:index miatt alig fer el a kocsik kozt,
hatso ulese marha kenyelmetlen,ha turazni akarok akkor csomagokkal nem nagyon lehet megtomni,kipufogo.Szoval akarmennyire csabito is a sport motor sajnos lehet hogy F lesz helyette
Megkaptam!

A katalogus ingyenes és én se kérek érte....
Ha még kell hozok mert most tizet hoztam.
Holnap küldöm.

Üdv.: ucy
Elküldtem a levelet. Remélem megkapod, mert mostanság szarozik a freemail-es levelező rendszer.
Írj cbr-club@freemail.hu-ra vagy hívj ezen a számon 20/4400-500
Hi UCY!

Ruházati katalógus érdekelne! Mi a teendőm?
Hi V.Robert!


Igen még van. Alkatrész vagy ruházat?
extasy gratula az új mocidhoz!

Május közepén én is megveszem az új 600 RR-met. A metálkéket néztem ki én is magamnak mint a Tiéd. Bár úgy látom, hogy Te egy 2004-eset vettél. Mennyivel adták olcsóbban, vagy ez jobban tetszett mint a 2005-ös?

UCY!

Hogy állsz katalógusilag? Van még? Ha küldök egy emailt a cbr-club@freemail címre, nekem is küldesz egyet? (majd megegyezünk)

Jobb időt mindenkinek a gurulásokhoz!
Hi KertAce!


Küldj egy mail-t a cbr-club@freemail.hu-ra és elküldöm.
Gratula a motorhoz. jó sok, bankkártyás fizetést kívánok a kutakon (mármint, hogy te fizetsz a benzinért)

f2 kormánycsutka.
szerintem nem olyan egyszerű:
mert, ha a gyárit akarod alá tenni, és a telót nem lejjebb engedni, akkor nem bizta, hogy az idom miatt, meg a fura formája miatt odafér.
érdemes letesztelni, ha veszel egy tök egyeneset, akkor az a jelenlegi teló pozició alá befér-e? szintén az idom miatt.
ha meg a telót ugye leengeded, mert ahol most van a csutka, oda kerül a kifli, akkor meg a motor fog nagyon megváltozni. eleje magasabbra kerül.... s azt ki tudja hogy viseli. szóval szerintem kérj egyet kölcsön valakitől, teszteld le, hogy hogy néz ki , mi mit okoz , kezelhető marad-e a motor, nem beszélve arról, hogy mennyire lesz kényelmes , vagy kényelmetlen, mert az ülésmagasság, meg a tank, nem a hasaló pozicióhoz van belőve....
szóval járd körbe, szerelgess tesztelj egy napot (gáz átkötés, meg a többi...), s csak ezután fogsz tudni Te dönteni...
Itt a kép amit hiányoltatok.
Köszönöm a gratulációkat...
Üdv nektek
Remélem talizunk Tökölön...
Ja meg nekem is :)

Hali UCY engem nagyon érdekelne a katalógus, esetleg el tudnád küldeni postán ha megadom a címemet??????
Köszi elöre is.
Hello!

Tudna valaki segíteni,hogy az F2-es CBR-en ,hogy lehet megoldani azt,hogy a kormánycsutka a villahíd alá kerüljön?
Ja és ha valakinek van tapasztalata ilyan motorral azt megköszönném,ha leírná.
Beállok én is a sorba,GRATULÁLOK!
Képet tényleg dobhatnál....
Sok örömteli motorozást kívánokneked és gépednek
extasy!
HOL A KÉP?? Gratula! Nagyon sok örömöt hozzá!

Üdv!
Én is gratulálok hozzá
Dobj rólla egy képet ha van