Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kelll!
Van olyanom
Okés!
Köszönöm.
Mecseki feszabalyzó kell az nem sarus . Általában nem is a szabályzó a probléma hanem a rossz érintkezés.
Persze, világos...nem az enyém a gép és nincs is (még) nálam, csak ötletelgetek a tünetek alapján. Egymás után döglenek a gyertyák, az újak sem húzzák semeddig sem. Még nem mértek rajta semmit, én is ezt kérdeztem elsőre. Ellenben nem régi a fesszab benne, igaz valami utángyártott ebay-es izé. Sima csatija van, 1 mozdulat, nem valami fixre forrasztott cucc. (ha arra gondolsz)
A töltés egy multiméterrel egyszerűen kimérhető .Gondolom nem cél lefüstölni mindent.Ha feszabalyzó probléma van nem elég csak kicserélni ki kell forrasztani végig mindent.
Így gondoltam én is...lehetséges, hogy fesszab vagy bármi miatt haldoklik a trafó (vagy fordítva, a sorrend mindegy) és a gép elkezdi zabálni a gyertyákat?
Akksi, ECU, muszerfal, izzok. A sorrend sokmindentol fugg.
A fesszabályzó hibája (túlfesz) miatt mi mehet tönkre? Generátor? Gy.elektronika? Trafó? Gyertya? Akksi?
929 blokk kompletten eladó. írj üzenetet.
Nem nincs ott semmi .
Az mar a kislanckerekrol kapja a km jelet ugye ?
Továbbra is eladó.
Most kapott friss műszaki vizsgát 2 évre.
Irány ár: 700 000

Fékek, futómű, motorblokk, kipufogó rendszer, hűtőrendszer mind felújítva.
Gumik, olaj, fékbetétek szűrők újak.

Motorblokk:
- szelephézag frissen beállítva
- vezérműlánc + feszítő frissen cserélve
- új lendkerék + generátor
- új kuplungszett

Jár hozzá tartalékba rengeteg alkatrész (pl komplett váltó is)
99-es CBR 900rr
Milyen cbr hez kell ?
Azt hogy mi lenne még jó nem tudom maxi lerajzolom a méreteket hátha!
ilyen vagy van 954-é
az f4i jó rá?
Helló nincs neked véletlenül az kis műanyag burkolat ami a kislánc kereket takarja?
Elkelt.
Cbr 900 bukocső elado.
Posta ok.
26 eft
Eladó Honda CBR 900RR - javítási könyv jó állapotban.
Angol nyelvű.
Posta OK
4.900,- Ft
Szerintem nálam is ez az opció lesz , felújítani ami most benne van .
Ilyesmiben vagyok én is, egy jobb-márkás cucc csilliárdokba kerül újonnan, a bontott 10-15k. de kitudja, mi van vele és meddig lesz jó hisz' mind egyidősek nagyjából, Felújíttatni 25-30k. de az olyan lesz mint az új.
Én végül ebben maradtam magammal, a téli leállásban megjátszok egy ilyet, gátló ki és beadom egy generálra.
Ha van valami fölös alkatrèszed 954 hez mittomèn plexi ülèspùp vagy valami akkor megboltolhatjuk.