Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

reggel műtét.
Köszi a segítséget, legalább már ezt is tudom
Sziasztok!
929-em volt, nekem is ledarálta.
54-é kompatibilis, annak a kerekét tettem bele. Az 1000-est nem tudom.
1000rr-é
Az enyémen az a szám betűsor van hogy MS104b
Háááát sajnos úgy néz ki a dolog, hogy a nyomtatónak ez nagyon kicsi.
Tehát ha szét kapod és megnézed milyen belül az hálás lenne
Még várj a szétszedéssel mert van egy adum.
Ha minden jól megy holnapra kész lesz a 3D nyomtatása a fogaskeréknek
Egyébként két -két csavar fogja.
Az ára mennyi lenne?
szét nem szedtem de ha mondod miként lehet szétszedem hogy lássuk milyen belülről. ha kopott oda sem adom.
nekem ez van rajta
Ezek a számok szerepelnek rajta.
MCJG1.D
Ms104A
Igen úgy tűnik!
ez maradt 954 -ből.
ez lenne az?
Este tudom megnézni a típus számot.
Holnapra megnézem ha esetleg a rajta lévő betű vagy számsort leírnád az nagy segítség lenne.
Meg nézed ha meg kérlek? Meg az ára is érdekelne persze.
De igen az egyik fogaskereket ledarálta. A motor működik csak így nincs hajtás ugye. ...
Nem exup vezérlőt akartál írni?Nekem lehet van.
Sziasztok! 929hez keresnék power szelep vezérlőt!
Ha esetleg van valakinek irjatok, Köszi.
mi az a pár dolog.
Üdv mindenkinek!
98/99-es 900-as CBR-t keresek narancs/fekete/ezüst színben.
Ha valali megválna tőle rettentően érdekel a dolog!
Sziasztok! Valaki bont 954-et? Érdekelne pár dolog!
Köszi!
Sportmotor sosem lesz kényelmes nemhogy hátul de még elöl sem :) Max. ki lehet bírni egy darabig oszt annyi.
Ami kényelmes, az a fotel de igazából személy szerint én abban sem tudok ücsorögni órákat. Én csajom max. 100 km és már nyüszög. Ha van város ia bőven, akkor meg pláne. Meg is értem, egy deszkán ül, fél centi szivaccsal. Én meg ugyanaz, csak 2 centi szivacs.
Egyedül haladva le tudok nyomni egy teli tankot egyszerre, az mondjuk 3 óra, tankolás de a köv. 3 óra már másképp telik és v.szeg legalább 1x meg is kell állnom.
A másik, hogy utasod elég alacsony, a keze is rövid, nehezebben éri el a tankot támaszkodni, nagyobbat kell hajolni, még kényelmetlenebb lehet. Ez nálunk is gond hosszabb távon, pedig 167 cm vagy mennyi. Fel szokott egyenesedni csak akkor óvatosabban kell menni és sokkal kiegyensúlyozottabban mert gyengébben kapaszkodik.
Bár annyira nem is izél a motorozás után, úgyhogy javarészt egyedül nyomom
Szia! Szerintem hosszútávon semmiképpen nem lesz kényelmes az utasodnak az ülés, akkor sem, ha zselésíted... Egyébként a 929 nagyon jó motor!
Hali!
Lenne egy olyan kérdésem felétek, hogy szeretnék motort váltani egy '89-es cbr 600f-ről egy cbr 929-re. Mostanában 2 személlyel motorozok, és nem volna hátrány, ha hátul sem lenne nagyon kényelmetlen a motor kisebb nagyobb túrákon (200 tól akár 1000-2000km-en) . Az utasom nem nagy termetű, 160 centi és 37-40 kiló. Alkalmas lenne a motor erre a célra, vagy esetleg érdemes zselésíteni az ülést? Mindenképp hasonló sport motort szeretnék, csak a páromnak is kezd megtetszeni a motorozás, így most ez is egy szempont lett. Valamint vétel előtt mire kellene jobban oda figyelnem, ami jellemzőbb hibája lehet a motornak? :) Köszi szépen előre is ha kapok választ