Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Lenne egy kis problémám az 1993 as cbr 900 rr-emmel. Problémám hogy nem megy a 2-es henger, de ritkán a 3-as sem. Megnéztem a kompressziókat mindegyiknek 9 és 9,5 között van az értéke. Megmértem a szelephézagokat is és mindegyik a határértékeken belül vannak. A vezérlésem is rendben van nincs elállítódva. A két gyújtótrafót is ellenőriztem mindegyik ad szikrát mindegyik gyertyánál. A karburátort darabokra szedtem, kitisztítottam és beállítottam a gyári értékekre. Benzint kap az összes hengerem. A tünetek, hogy magasabb fordulaton durrog a kipufogó, de gondolom az az el nem égett üzemanyag . Esetleg van valakinek ötlete hogy miért nem akar a 2-es hengerem menni? Segítségeteket előre is köszönöm!!!
EGY HATALMAS TELJESÍTMÉNYŰ MOTORT VETTÉL! LEGYÉL VELE ROPPANT ÓVATOS, MERT NAGYON KÖNNYŰ MEGHALNI ! SOKKAL KÖNNYEBB MINT JÓL MOTOROZNI!! NEHOGY MEGTUDJAM, HOGY BALESETBEN MEGHALTÁL, MERT AKKOR AGYONÜTLEK!!!
Köszönöm a választ
Sztem akármilyen márkás olajat beletölthetsz, pl 10w40-el nagyon nem tudsz mellélőni.
Gumi meg attól függ ki hogyan használja a motorját.
Sziasztok , a héten vásároltam meg életem első 900RR motorját . Az volna a kérdésem , hogy milyen gumit és olajat tudnátok ajánlani ? Előre is köszönöm a válaszokat
Sziasztok!
jó állapotú 900RR eladó, minden kérdésre őszintén válaszolok:
https://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/cbr_900_rr/honda_cbr_900_rr-13432097
Sziasztok,
Nincs valakinek 929 vagy 954 telóból ilyen műanyag távtartója elfekvőben? Megvenném. :)
Sziasztok! Keresek első féktárcsát(kat) az enyém sajnos üt az egyik! Ha van esetleg valakinek írjon vagy hívjon köszönöm! 96 os évjárat 919 es. 06307035202
Szia! Köszönöm válaszod!
Minden jót,széles utat!
Szia! Ne haragudj, de csak most láttam, hogy írtál. Mióta eladtam a motort azóta ritkán látogatok ide. Már eladtam a tartókat és a két oldaltáskát is. Csak a hátsó hengertáska van még meg. Szia!
egy ilyen szettem van brembo és ..... amúgy nissin a gyári
Szia igen NISSINEK VANNAK és ha mondasz egy cikkszámot akkor lehet van nálam korrekt áron gyári NISSIN a gépedbe!
Fék kérdés:
Arra lennék kíváncsi, hogy a 954-esben gyárilag milyen fékbetétek vannak. Jól sejtem, hogy Nissin lesz?
Szia! Csak a távtartókat külön esetleg el adnád-e? Köszi!
Ujszeru Honda Optimate 3+ tolto.
10 000 Ft
+36302052666
Kompletten az egésznek az elején elakadtál vagy csak 1 ponton? Különbözhet a 28 asomtól?
Amúgy eredetileg sem egy szerencsés a bowden elvezetése, úgyhogy a legkevésbé rossz és a rosszabb közt választhatsz. :D
Viszonylag adja magát az elvezetés, főleg ha kopptól koppig nézed a mozgását a kormánynak. Kábelkötözővel lazán rögzítve ideoda jól el lehet irányítani a dzsumbujban. Gyárilag is meg van rögzítve. Fényképen nem sokat látnák...
30/4748973
Szia!
Írtam privátban is, de az elérhetőségem itt az üzenőfalon.
06-30-302-4486.
keresek 929 vagy 954 váltót vagy maradékot.
Szia! Érdekelne! Elérhetőséget kapható?
Sziasztok! Segítségeteket kérném! Kuplung bowdent cseréltem ami egy alap művelet viszont nem néztem meg honnan fűztem ki a régit
06-30-302-4486.
Szia.
Érdekelne 1-2 dolog.Adnál telszámot?
Rádcsörögnék.kosz Pali
Sziasztok!
A képeken látható lengőkart, és hátsó kereket áruba bocsátanám. Ezen kívűl 600 f2 első futómű, 5mm-es tárcsákkal, cbr kormánykiflik, hátsó teleszkóp, egyéb apróságok.
Pontos évjáratot nem tudok, évek óta pakolom őket.
Ilyenem van. 954ről, nemtom mennyiben más.