Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Akinek van 2002-2003-as 954RR-je és a közelében is van, le tudná nekem mérni, hogy a tankot lefogató két csavar milyen távolságra (csavarközéptől csavarközépig) van egymástól?
Üdv ! 89 es osztokőre van a furatoknak. Szerintem ebből ki tudod számítani.
üdv ! segítséget kérnék, sc 28 sc 33 kipufogó dob talp rögzítő csavar / csavarok távolsága egymástól milyen messze van. kösz.
Lapos bit fej 1/4 es integrált adapterrel.

Befér,van fogása kesztyűben is , hogy ne égesd meg a kezed ott a blokk felett motoszkálva.

https://www.szerszamkell.hu/bg...
De mondja hogy 5 számolás után 2.5. Szóval ott van ő
Több videóban láttam már, hogy feleket teker a "mester" úr... https://www.facebook.com/29970...
Sziasztok, van egy bontatlan hátsó fékbetétem 900RR-hez, Kecskeméten odaadnám annak aki tudná hasznosítani.
Ugyanitt kopott/öreg 16os elsőgumit átvennék RR-ről.
Mikor mit. Ami elfér. Legtöbbször honda 90 fokos csavarhúzó.
A pilot csavar állításhoz?
Milyen eszközt használtok? Mert nem a legjobb helyen van.
Köszönöm.
2.5 azaz két és fél fordulat ki. DE! Ez csak egy alap kiindulópontja a végleges beállításnak. Innen lehet be és ki tekergetni amíg el nem találod a helyes értéket.
Tasi bácsi videóin olyan mintha feleket csavarna a piloton és egynek számolja de nem lehet kinézni rendesen.
Sziasztok, a pilot csavaron 360 fok csavarás számít egy fordulatnak és így kell 2.5 re állítani?
Azért kell nyitni és nem zárni a pilot csavart! Aztán meg az se mindegy hol és mit tankolsz ! Levegő szűrő mikor volt cserélve? És nem árt tisztán precízen dolgozni. Azt gondolná az ember nagy erős motor de attól függetlenül elég érzékeny a beallitasra.
Minden fuvóka gyári és tiszta. Minden gyári rajta. Mitől kormolódik akkor a gyertya? Nem attól hogy sokat kap?
Fúvóka méretek jók? Szinkron is kell ! A két középső lehet egy kicsit több egy negyed v fél. A kettő és fél jó de inkább kicsit több km függvényében. Olyan fél fordatot tegyél meg pluszban.
Sziasztok!
1993-as 900rr-nek mennyi a karburátor mennyiségi csavarjának az alapbeállítása? Szervizkönyvben úgy olvastam hogy 2 1/2 fordulat, de eléggé kormolódik a gyertya. Gondolom ez attól van hogy sokat kap nem? próbáltam 2-esen is de ugyan ez a jelenség. Ha lejjebb viszem 1,5re akkor meg 6 ezertől eléggé dadogva gyorsul, akkor meg szerintem keveset kap. Van valakinek egy tuti ötlete? Köszi előre is a segítséget.
A nagyvas.hu n találsz, olyan 50k. körül/db.
Sziasztok
Első féktárcsákat keresek 94es RR-re.
Üdv. Eladó. Érd.: hjani86@freemail.hu
"Van itthon egy 919RR de sajnos nem papírozható. " Mi az édesanyjuk csipája kifogást tudtak találni??
Sziasztok! SC33 919 RR-hez keresek magyar papíros vázat, vagy komplett törött motort olcsón. Van itthon egy 919RR de sajnos nem papírozható. Akinek lenne eladó kérem keressen telefonon, mert a fórumot nem szoktam használni. Tel.: 70/220-6263
Sziasztok! Cbr 900 rr 1998 hoz üzemanyag csapja van valakinek eladó? Köszönöm!