Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szemből a jobb oldala, az a bal oldala?
Üdv!

Kedden lezúztam a 2001-es CBR600 F4i motoromat, vasárnap indulnánk túrára, szállások foglalva. Már csak első lámpa kellene, de nem találok sehol.

Az ismertebb bontókat már végig telefonáltam. Most már az is jó lenne, ha egy olyat találnék, aminek szemből a jobb oldala ép, az útra össze tudnám rakni ideiglenesen.

THX, ha van valakinek ötlete!
A kék szemekre bukok...
Ha te arra buksz...
Na meg a papucsban motorozás
Ez az egyik legvonzóbb tulajdonságom
Mi elölről próbáltuk...front off De elég kemény az eleje annak a dögnek, hogy az ütközőjéről már ne is beszéljünk
Az a baj Gáborom, hogy perverz vagy...menthetetlenül..
Csukott ajtón Ducatival sem tudsz felszállni...
Ha a szántóföldre vágysz, gyere, kiviszlek. Most még a kombájnt is kipróbálhatod. Vagy a traktort. Vagy amit akarsz
Na ne szivass...kevesen élik túl a 2020-as Combino és egy Ducati találkozását - oldalról telibe... De ezt anno kiveséztük (6 éve)...
A másik a lent említett nagyszombati volt...ez a szántóföldön végződött...itt is ugye utas voltam.
És a másik meg még 3 éves koromban történt, mikor anyukám autójába oldalról iszonyat sebességgel belementek. A gyerekülés mentette meg az életem... Anyum hónapokig kórházban volt
miért? azt a 2-3-at mivel lőtted el?
Igy is ugy is bukjuk az éveket tessék csak motorozni.
Úgy nagyjából 6 (+/-1)
De most már alig motorozom, szóval nincs akkora veszélyfaktor...
Van még a 9-ből?
Emlékszem aznap iszonyat nagyot estünk..., de este 8-ra odaértem a húsvéti vigíliára Komolyan csoda, hogy élek... még szerencse, hogy macska vagyok!
Szúrnád?
Ki az a mocsok jó nő a Ducati hátsó ülésén?
Az ezüstnél minden jobb
Mert most sütidiétán vagyok
A fröccsdiéta túl hatásos
Na amúgy ma rendelem meg az idomot...jobb a fekete, mint az ezüst, nem?
Már túl is lehetnél(nk) rajta...

Süti.... Ménem fröccs?
Az eleje oké, de .... ÖRT! ..érted!
Ne provokálj! Inkább hozz nekem sütit!