Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Valakinek gyári crf450 kipufogó eladó?
Van lehetőséged másik crf ről karbit rápróbálni?
Hasonló cipőbe járt cimbim. Szanaszét pucoltuk a karbit,aztán tettünk rá másikat....
Ott jött a meglepi.... Még mindíg csak toryogott
Tehát nem is biztos, hogy karbi gond van....
Itt pl szelep himba -csapágy törés volt a ludas.
Helo!
Maradt egy gyári '05 CRF-450 dobom, ha valakit érdekel irjon!
Üdv!

2006-os Honda CRF 450 X típusú motort vettem, üzem meleg állapotban is hirtelen gázadásra fullad, ergó nem evszi a lapot. Karburátort tisztítottam, kipufogó gyári, viszont fojtás nélküli.
Van valakinek ötlete, melyik fúvóka lehet a hibás? Főfúvóka 165, Alapjárati 45
Szia. Rezo jo lehet 99esre?
Sziasztok. Keresek 99es 250es crhez tuning rezot vagy szep allapotu gyarit.
Sziasztok!!!
Honda CRF 450 2006-ra keresek hátsó gyári 19"-es felnit!!!
Ha van valakinek eladó kérem jelezze!!!
Köszönöm szépen előre is!!!
Köszi.
Ha max 130 -150 be megáll, az korrekt lenne :-)
Csak addig ne legyen gond vele!
sziasztok eladó CRF 450 vezérmű lánc D.I.D vadi új. 2006_2008
Rendben van,mehet bele.
Múlt héten nem veled beszéltem 01es CR250 hengerrel kapcsolatosan? Ha igen akkor írj rám légyszi /adatlapomon az elérhetőségem/mert nem mentettem el a számodat.
Dugattyú, vezérműlánc, esetleg szívószelep, tömítések
Rég nem követem az árakat, de ha ez mind kell akkor kb 80-130 között
Ha a hajtókaron a második dugó fut akkor hajtókart is kell + szimering + nyugvócsapágy ez lesz még vagy 80
+ amit még találsz közbe...
Hali...
Elvileg 92 üzemóra van a gépembe, tehát lassan érik a felújítás. 150 órát semmiképpen nem szeretném meghaladni..
Mit kell benne ilyenkor feltétlenül cserélni?
És mennyi lóvé kb.?
Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy kinek mi a véleménye a VERTEX dugókról? Ajánlanátok-e, vagy inkább tartózkodjak tőle?
Sziasztok 2008-as 250es CRF hez keresnék kuplung kosarat vagy komplett blokkot !!!
Valaki esetleg nem tudna honnan lehet letölteni, beszerezni CRF250X-hez Service Manualt?
Rendben, köszi a válaszaidat!
Egy-két csepp valamelyik csövön nem féltétlenül jelent bajt. Van rajta vagy 5 cső az, én motorom annó féktávon szinte az összes csövön locsolta a benzint..
Köszi a gyors választ! A benzin cseppekhez valami tanács?
Ha menet közben is izzik a leömlőd, és motorfékes üzemmódba túlzottan durrog, akkor valószínű, hogy nagyon el van szegényítve a benzin-levegő keverék.
Üdv!
A tegnapi napon jött meg a motorom a szerelőtől, elvolt mivel a karbi túlfolyóján csöpögött belőle a benzin. Ki lett cserélve a gyertya, be lett állítva a karburátor. A mai napon alig indult el a motor, csattogott a kipufogó akkorát, mintha egy atombombát vágtak volna le - gondolom túlszivattam -. Amikor elindult, akkor 2 kicsi csepp benzinnel ajándékozott meg a karbi. túlfolyója. Illetve a motor kipufogócsonkja vörösen izzott. Az utóbbi rémisztett meg igazán, mivel voltam a motorral többször is este, szürkületben motorozni és sohasem láttam izzani a csonkot. Mit tanácsoltok?
Neaggódj, bármilyet is veszel kell majd vele foglalkozni..
Lehetőleg felújítás előtti darabot keresek,mivel magamnak úgy is megcsinálom rendesen. Állapottól függően 350e ig.
Ez azért elég széles merítés 150e-400e ig sok minden belefér,vmi egyéb kritérium? Sok van hirdetésben,azok kiesnek mind?
Nekem van egy 99'es crem eladó, ha érdekel valakit.