Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok CRF 250 2007-es évjárathon milyen viszkozitású olajat vegyek? A tervezett olaj a motul 5100 lenne. Köszönöm!!!
Tök mindegy milyen évjárat?
Hello
Honda crf 250 re keresek idomokat akinek van írjon már
Igen a 8ber nagyon kevésnek számit! Szarrá van kopva! Gondolom beletekertek vagy 150 órát!
Hali Mindenkinek!
Honda crf450R hez keresek jobb motorfelet pe05e oldaldeknivel
06302677677
Igen, könnyen indul, jól húz, szépen kipörög, felújítás után akkor biztos érezhető lesz a különbség.
Igen,jó állapotban lévőnek illik 12 bar környékén lennie...a 8 al még gondolom indul,de nagy csodára nem kell számítani
Sziasztok! 91-es CR125-nél a 8 bar kompresszió végnyomás kevésnek számit (hidegen, teljes gázal)?
Üdv!
Keresek KEIHIN 38 mm karburátort!!
Eladó erősen használt Remus Roxx titanium rendszer . Crf 450r 2009 2010
45000
Üdv honda cr 80 1985-hoz keresek hajtókart
Üdv
lenne egy cr 250-es hengerem ami még nicasilos viszon a gátnél meg van repedve,elég gyakori probléma,azon kívül még 2 kisebb helyen kicsit meg van kopva a nicasil.Érdemes még ebbe uj dugattyut tenni,vagy javít esetleg valaki ilyen gátrepedést?.Nem feltétlenül szeretnék bele uj perselyt,csak legvégső esetbe
Sziasztok.
Olyan kérdésem lenne, hogy a CRF450R és a CRF450X között melyek a motorbeli különbségek? A futómű, lámpa, rendszámozhatóság, fékek... ezeket tudom. Igazából a motorblokkok közötti különbségre lennék kíváncsi. Plusz arra, hogy a CRF450X jobb választás lenne mint a vetélytársak gondolok itt Suzuki DRZ, Ktm EXC, Yamaha WRF?
Előre is köszönöm.
Új kézvédő eladó! 5.000Ft, posta megoldható. 0630-273-1779
Üdv. Keresek Honda crf450r-hez service manualt vagy user manualt. Ha valaki tudna segíteni megköszönném
Üdv . Keresnék service manualt Honda crf450f-hez 2010 évjárat. Ha valaki tudna segiteni megköszönném.
Biztos, hogy nem!!!
Sziasztok
Szeretnék venni egy 2007 crf 250 motort
Érdekelne hogy fel lehet e rá tenni a 2016 os idomszettet.
Ez megoldható fúrás faragás nélkül?
Válaszotok előre is köszi
Cirka két hét után el is passzoltam a gépet... jó volt jó volt de amire nekem kell nem jött be, pedig figyelmeztettek hogy 125öt ne...erdőbe feljárón fel , le meg ink "endurozni" de menjen is ha úgy akarom tehát nem xr600 és társai... crf 250 ben gondolkodom, vagy társaiban, esetleg még exc 450. De maradnék a hondánál, ha ki tudnék "fogni" egy jó állapotút.
Esetleg tudnátok mondani egy évjáratot hogy milyen tartományban vegyem, vagy olyan évjáratot amilyet semmiféleképpen? kxf250el mentem, az már elegendő lenne nekem és tetszenek is ezek a 250esek. Nyílván újra nincs pénzem sőt még 2 évesre sem, 2006-07-08ban gondolkozom.A kék füstölésen, kormánycsapágy, teleszkópok, himba lógáson kivül mire érdemes még figyelnem?

Köszönöm előre is a helpet :)
Illetve 2004-es CR125-re való bal oldalo hűtővédő idomot keresek(fehér müanyag). galba.jozsef@gmail.com
Sziasztok! 2004-es CR125-re keresek bontott főtengelyt, ugyanitt eladó egy hüvelyezett henger rá! galba.jozsef@gmail.com
A vázszám 10.ik karaktere adja az évjáratot.
Igen,bármelyik Honda képviselet megmondja....
Felnibe is bele van ütve a gyártás ideje,hátsó főfékhengeren is rajta van,az összes idom belsején ha nem cserélték le,a tank alján is benne van a gyártás,azt nem olyan sűrűn cserélgetik.
Szia!
Szivatót nekem is tartani kell, de működik :-)
Nálad hibajelenség oka talán a szivató hibája lehet
Honda Crf250r váz es blokkszambol meglehet allapitani a motor evjaratat?