Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi, de hibátlan érdekelne.
Szia,HGS Rezom van-06705993855
Üdv,eladó CR 125 HGS Rezonátor-érdeklődni csak telefonon:06705993855
Sziasztok! Egy Crf 450x az alany,és ma egy olyat produkált amit még sose.. Kb 20perc motorozgatás után elkentem neki 3-4-5 be kicsit nem szétforgatva, de azért haladóssan aztán mikor kikuplungoltam leállt a motor. Megálltam átforgattam berugókarral szépen átfordult mondom akkor indítózok, és 2-3. próbálkozásra be is indult mintha mi se történt volna, és utána ment tovább szépen. Én arra tippelek, hogy elfogyott a nafta a karbiból,a csapot meg is néztem, de szépen folyik a csövön az anyag. Sajnos 4t karbiban nem vagyok tapasztalt.Van esetleg valami tippetek mi lehet a gond? Szokott ezekkel az Fcr karbikkal ilyen jellegű baj lenni? Köszi előre is a segítséget!
sziasztok segítséget kérnék tud valaki ajánlani profi szerelőt?
Sziasztok eladó egy pro circuit t4 titanium rendszer 2006-2009 250es crfre nekem csak port fogja 60eft de alku képes
Sziasztok 94es 125 cr be keresek kuplung kosarat, illetve rezót.
Nincs lánc nittelőm sajnos, de jó lett szerencsére, sőt még 1foggal kisebb lánckerékkel is jó lett volna :)
De ki is tudsz venni szemet a láncból ha mégis hosszabb lenne..
Köszi :)
Be fogod tudni àllitani. Nem kell màsik lànc.
Sziasztok! Egy Crf 450 x - en szeretnék áttételt változtatni. Most elől 14 es lánckerék van hátul 45 a hátsó kerék koppon elől van a lengővillába. Az lenne a kérdés, ha hátra 40 fogas lánckereket raknék,be tudnám e állítani a megfelelő láncfeszességet? Vagy kelleni fog rövidebb lánc? Kinek mi a tapasztalata ezzel kapcsolatba? Hány fogat lehet variálni egy adott lánccal?Köszi előre is a választ :)
Karbis. Sokat? Mihez képest? Ez egy üzemórás versenymotor,tök mindegy mennyit fogyaszt. Nem az lesz a legnagyobb fenntartási költséged. :D
Gyári előírás az 1:33 keverési aránynak,de hacsak nem vagy Nth108 nyugodtan keverheted 1:40 re.Váltóba teljesen elég az 5100 is..
Sziasztok!
Nemreg vettem egy 96-os CR250 et, eddig csak 4T motorom volt. Nem igazán találok sehol információt a szerviz intervallumokrol stb.
Benzin keverékbe motul 800 olajat vettem , viszont fogalmam sincs hogy a valtoba mi lenne a legjobb. Motul 5100 vagy 7100 vagy valami más? Kinek mi a tapasztalata?
Azt szeretném kérdezni hogy egy 2009-és 250 crf sokat eszik? És hogy karbis-e vagy sem?
Alvázszám szerint lehet 01es. Viszont ezt a hpp hengeres blokkot 99 ben gyártották utoljára. De bele lehet rakni a 90es blokkot egy 05 vázba és fordítva is.
Akkor ez a blokk nem lehet 2001 es?! Az alváz szám szerint 2001
Bizonyos dolgok megegyeznek,de pl henger eltér.
Sziasztok. 1999 honda cr125 blokk meg egyezik a 2001-es el?
Nagyon sűrű keverék,nem megfelelő karburálás,powernyitás alatti tötymörgés,elhasználódott és trutyival tele lévő kipufogógyapot...
Cserélném honda crf 250r 2006höz való pro circuit t4 rendszerem hasonló kategóriáju rendszerre csak 2004hez
Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy miért csöpög a kipufogó dobból a sok trutyi ?
Folyik végig a dobon és az alján meg lecseppen a lengővillára
Sziasztok olyan kérdésem lenne hogy valakinek lenne e 2003-as crf 450eshez kettő darab karter vagyis blokk közép és esetleg hengere jó állapotú bontott?
Sziasztok,
ELADÓ pár alkatrész, jelképes áron.
- oldal idomok cr 125/250, 2003-tól. A jobb oldaliból egy darabka ki van vágva, mert a kipufogó kiégette.
- megmaradt tömítések cr 125, 2000-2002.
- gyári honda markolatok, az egyiken kis szakadás.

Első sorban személyesen vehetőek át, de posta is megoldható.
Jelképes összegért ( ezer forintos nagyságrend), cigi, csoki, kóla csere nem érdekel.
Budapest 13. kerület.