Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali!
nincs valakinek eladó mbx80, mtx80, vagy mb 80as blokkja?
Hali. Eladó egy honda mb80. a blokk kivéve szakszerűen felújítva, csak egy dugattyú kell bele. Garanciát vállalok rá. Adok mellé még egy 50 es vázat, 2 kipufogót kereket, tankot, fejidomot..stb. Nagyon sok alkatrészt. Autó project és helyhiány miatt megválnék tőlük egyben. 50 ezer, cserét meghallgatok, képeket tudok küldeni, megtekinthető szolnokon. Az ország bármely pontjára elszállítom gázolaj árba.
Sziasztok! Mbx 80 főtengelycsapágy és főtengelyszimering méretekre lenne szükségem. Aki tudja kérem írjon. Köszönöm előre is
Üdv!
Honda MBX 50-es hengert keresek megvételre. Ha valakinek véletlenül akad, az legyen szíves jelezze. Megadom az e-mailem: balu9616@gmail.com
Köszi!
Sziasztok!
Honda mb 80-om van és érdeklődnék , hogy mekkora lánckereket ajánlotok előre és hátra ?
Előre is köszi :)
okés
van sok minden cuccom mb hez. egyszer gyere el a garázsba és nézz szét. van fasza indexes fejidomom is, meg elég sok minden. keress meg facebbokon. Csernus Csaba
egy képet kérhetnék róla?
de ez mb óra? nekem mbx em van egyébként de attól függetlenül érdekelne a dolog mégha mb óra is más egyébb alkatrészed van? nagyon fontos lenne még egy karburátor is vagy csak egy úszó
Na az király. neten 5-9 ezer közt árulgatják. Ez tökéletes állapotú 6 ba odaadom. ha gondolod át is viszem neked földvárra.
és a 80 as órától mennyiért válnál meg? képet tudsz róla mutatni egyébként a személyes átvétel is megoldható Tiszaföldvári vagyok :D
mb50 es gyári. Asszem 70 ig skálázva, fordulatszámmérős
mb80 as gyári. 120 ig skálázva, fordulatszámmérős.
midnenkettő kifogástalanul működik.
Üdv mindenkinek eladóvá vált a honda MBX 80- asom vagy alkatrésznek ki mérem a motor 1986 év járat és enyhén sérült de üzem képes + egy tartalék henger dugóval gyűrűvel. 50 es ként használtam.
kérésre képet -videót küldök így egyben 70,000Ft
Elérhetőségem az adatlapomon.
Szia,a vizet leengedheted nyugodtan,a váltóban az olajat hagyjad,ne rozsdáljanak be a csapágyak...stb. A lényeg,hogy lehetőleg száraz,víz mentes helyen legyen a moci....
sziasztok!
téliesíteném motorom, és a vízzel kapcsolatban szeretnék kérdezni!
tudom-tudom, tegyek bele fagyállót! de én egyáltalán nem használnám a télen. az okozhat a motorban kárt, hogy ha minden folyadékot leeresztek belőle? (gondolok itt:víz, olaj) Egy kétütemű motorról lenne szó. tavasszal pedig feltölteném, és irány!
Jó lesz így?:)
hondaronda írta neked....
azt nem én árulom.........
jah bocsi akkor nem tudom mire irtad hogy van kétféle is eladó
Nekem nincs eladó....
nem észleltem benne hogy lötyögne a benzin egyébként milyen műszerfalad van?
Ez normálisan üzemelt....használtam....nem lyukas a tiéd?
az az igazság pont ilyen állapotba van az én úszom is kb és túlfolyik nem tudom
mármint milyen műszerfal?
persze van 2 fajta is. melyik kellene?