Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Heló mindenkinek!

Honda MBX 125F-hez keresek:
Első tárcsafék nyerget (lehet tárcsával, csővel együtt is),
Benzintankot (tanksapkával, benzincsappal),
Jobb oldali kormánykapcsolót,
Első kámpaidomot,
Szívócsonkot

Ha van 80-asé és kompatibilis ehez (pl tank) akkor is nagy szükség lenne rá, az árban úgyis megegyezünk. A képen látható a kicsike, aki teljes felújítás előtt áll :) Előre is köszi, itt vagy a streetracing69@citromail.hu címen elérsz.
Köszi már meg is vettem. üzemel a masina
ilyen idom érdekelne honda mbx 80 hoz illetve hütő és egy farokidom tel: 06703540214
sziasztok hasonló karburátort keresek Honda humming nc50-en volt 34mm a tőcsavar távolság
szia nekem ilyen csap van mb50-en

http://robogoalkatreszek.com/i...
Sziasztok mbx80 benzincsapra van szüksêgem ha van valakinek jelezze
hello ezt miből gondolod hogy a tiéd volt ? egyébként tiszaföldváron található a dög :D gyöngyösről lett hozva
Sziasztok!
Szeretnék vásárolni MBX-et, esetleg ha valaki tudna eladót , jó állapotú érdekel,nem szeretném szerelgetni.Kecskemét és környéke előnyben,de persze hajlandó vagyok ,messzebbre is menni.
Üdv Csacsa
Hali.
Egy pár közeli képet tudnál róla küldeni? Helyileg merre található? Egyébként régen az enyém volt az a szörny csak nálam még így nézett ki.
sziasztok eladó honda mb50 minden működik rajta spirál szakadt
eladó ára 70 ezer forint karbi baja van!
Mi az ára ? Érdekelne...
sziasztok eladó honda mb fejidom
Sziasztok keresek mbx 80as karbiba főfuvoka t illetve ha valakinek van karbija nem gyari amit vele használt azt megvennem!
Üdv! Érdekelne engem pár dolog, az egésszes nem tudnék mit kezdeni, de ha megvannak azok az alkatrészek amikre szükségem van kifizetném azt az árat amit ìrt, legalábbis nagyon picivel kevesebbet. Ami meg van azok közül amit felsoroltam tudna róla képeket küldeni? Valamint nekem 125 van de alkatrész kb semmi sincs hozzá magyarországon, úgyhogy ha lehet a 80-as alkatrészek érdekelnének.
Mégpedig:
Első fék (tárcsa, nyereg, betét esetleg kompletten) méretekkel
Tank (sapkával, csappal, gumi tartókkal)
Jobb oldali kormánykapcsoló (lámpa kapcs. vezetékével)
Lámpaidom (felfogató vasával együtt)
Tükrök
Index (mind a négy)

Előre is köszönöm válaszát
Üdv! Keresek Honda mb80 kabelkoteget vagy ha valaki tud olyat aki csinál írjon! Illetve legszűrőház, hátsó telo és még egy-két váz cucc érdekelne! Akinek van kérem írjon
Üdv a gyári fogszám 15/36 a Nagyvas-nál akadtam az infóra
Üdv nekem MBX 80 asom van és innen rendeltem hozzá tömítés szettet és lánckerék szettet is van benne felül részletes kereső remélem segít
Link:http://www.nagyvas.hu/index.ph...
Hali segitsetek kérlek, nekem igazából egy ns1 esem van! Igazából azt szeretném meg kérdezni hógy karbúrátór felújitó szettet, vagy karburátórnak a csészéjéhez honan szerezhetek tömitést? Kérlek segitsetek. Köszi elöre ís
Üdv! Tudnánk privátban beszélni a blokkról engem lehet érdekelne?
Üdvözlök Mindenkit!

MB/MT 80-as blokkot vásárolnék jó állapotút karbival gyújtással!
Mbx műszerfal érdekelne
Hello
Mbx hez keresek műszerfalat km ora spirált és fordulatszám spirált.
Van a tank alatt egy fehér ellenállás szerű 3 vezeték jön ki az mi?
Honda Mb-hez keresem megvételre ! Fejidomot és kapaszkodó vasat..
sziasztok eladó honda mb/mt alkatrészek