Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bontok egy komplett Honda MBX80-ast, blokk darabokban van és nincs hozzá műszerfal és fejidom de ezeken kívül minden porcikája megvan.
06705747815 a számom!
Keresek Mbx 80-hoz Első fejidomot és rajzot az indexekhez. Köszi
Van Karbim!
Üdv!

Lenne egy 80-as mb gyújtásom eladó CDI-vel trafóval, plusz egy szép gyári állapotú karbi! mind kettő 10 000 ft ha valakit érdekelne
halihó! írtam üzit,a kérdés ugyanaz mennyibe kerülne ez a kulcs postával együtt?
Heló tud valki honda mbx 80 hoz úszot meg tüszelepet. Vagy komplet karbit. Vagy valami oldalt ahol lehet rendelni?
Cserélném ! Jó állapotú HONDA MB - Vagy MBX-re mindene kifogástalanul működik teljesen felújított --képet kérnék... a cseréről...
Szállítani nem tudom..
Tolna Megye /Tamási-ba található ...
Sziasztok, mennyiért lehet venni 125cc is atac hengert. Mert nekem gyürütörésem volt a dugattyu szettet megrendeltem de a henger falán minimálisan válas lett. Elöre is köszönöm.
hali! köszi, mennyibe kerülne elküldve mondjuk levélbe, vagy ajánlottlevélbe összesen?
Okè. Köszi.
Nincsen már meg!
Heló megvan mèg a henger meg hanyas?
Heló. Megvan mèg? Meg van valami elèrhetösèged?
Heló a henger menyibe kerülne. Meg hány ccm
Köszönőm.
El van valahol dugulvaa hűtőrendszer, szét kell szedni az összes csővet stb. A hűtőt is érdemes lenne átmosni, ha eggyáltalán átengedi a vizet.
Heló a vizhütő meg az oldalidom mi pèz?
Sziasztok. Van egy honda mbx 80-om vizhütèses aszt szeretnèm kèrdezni tudja e valaki mi lehet az oka hogy a hütőböl átnyomja a vizet a tágulási tartájba ès nem szivja visza enek mi lehet az oka?
Hali.
Nekem van egy pót kulcsom.
hello.van egy honda mbx 80om tegnapig hiba nélkül müködött.aztán mentem vele egy keveset megáltam pihenni rárugtam felorditott aztán leált és azota nincs szikra....valaki valami ötlet?előre is kösz!
Sziasztok! SOS keresek mbx 80 -hoz tankkulcsot! ha van vkinek kérem szoljon! illetve, ha lemáásoltatja vki a sajátját másolt kulcsot is vennék szerintem azzal is kinyilna ugyanis elhgytam a sajátom! Köszönöm! :)
Sándor József 06202814423, vagy emailben:sjozsef23@gmail.com irjatok köszi! Küldj egy smst és visszahívlak!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_mb_80-8966178
szia már nincs meg
Szia. Megvan még a fejidom? Ha igen mennyi a vége? Válaszod előre is köszi.
sziasztok eladó honda mb 50/80 blokk alkatrészek gyújtás és karbi nincs