Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló! Esetleg meg van még? :)
Sajnos ez a henger nem megy rá a másik "blokkra".
Sziasztok.
Van valakinek eladó MBX-re első fejidoma?
előre is köszi.
Sziasztok Honda Mb5 vennék kompletten vagy kissé hiányosan az e-mail címem: szabarilaszlo2000@gmail.com vagy a 06307694607 telefon számon 8-16 óráig
Mi az elérhetőséged , érdekelne .Üdv
Üdv.Már csak gyári kipufogóm van!
Szervusz! Megvan még a rezo az mbx 80 ra? Ki készítette? Tapasztalatok? Ha nincs tudsz hasonló árban olyat aki készít?
Szervusz! Megkérdezhetem mi maradt még a cuccokból? OLJPUMPA , OLAJTARTÁLY SZÍBTÉRZÉKELŐVEL, KIPUFOGO ?
Hello van még kipufogód mbx 80 ra?Jelezz vissza köszi.
Sziasztok. Valaki megtudja nekem mondani mm be a honda mtx 80 levegos pontos elogyujtasat? Koszonom
Hali !
Valakinek km óra egység van esetleg ? vagy maga az óra is elég lenne, vagy bármi hasonló esetleg ?
Választ előre is köszi.
Már lecsaptam rá. :D
Szia. Ez még él?
Elvsak, valakinek némi megmaradt apróságok ingyen?
(postaköltségért, kidobni sajnálnám)
generátor állórész
generátorfedél
Olajtartály
Víz tágulási tartály
Olajpumpa
Komlpett légszűrődoboz

Elutalod a postát és megyen.
Sziasztok hátsó sárvédőt keresek illetve egy kis lemezt a kuplung spanoláshoz.. Ha tud vki légszi irjon köszönöm!!
Sziasztok ilyen kuplung bowden spanolo lemezt keresek amit a blokkra kell egy csavarral fogatni, esetleg van eladó valakinek? Köszönöm
Hali,tudnál képet küldeni,és tud is valamit a rezó,vagy csak rezó!
Sziasztok!érdekelne egy fesszabályzó,4 kivezetéses. Ha tud valaki segíteni,kérem jelezzen.Lehet,a szatib@citromail.hu-ra is.előre is köszi
Szia!
Neked van ? vagy te szeretnél venni ?

Ez azért elég fontos.
sziasztok honda mbx 80 müszer fal kilométr ora
Sziasztok valaki tudja hogy kell kicserélni az első fékben a fékbetétet
https://www.jofogas.hu/bacs_kiskun/Honda_Mbx_80_63347393.htm
Hello van eladó honda mbx 80 ra rezóm képet kérésre küldök mert most lesz lefestve 15000+posta
sziasztok! Eladó lenne a motorom, tobb info itt: http://www.kepesmotor.hu/honda... Tel. 06303240460