Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Hűtőm az van, a többiben nem tudok segíteni, amit felsoroltál, viszont a hűtő az teljesen príma. Érdekel? Üdv; Zoli
Rendben.
Üdv.125 MTX re van kipufogod?Hátsó dobra gondolok.Hütő ?Első kerék ha tárcsás?Köszi.
Helló.Köszönöm,hogy válaszoltál,de most jelzett vissza a haverom,aki az eddigi alkatrészbeszerzéseimben segített,hogy erre is van megoldása.Üdv.laci.
szia Zoli!
megérkezett a 125 ös féknyereg a kuplungbovdennal!
köszi!
Eladó Honda MBX 80, cserélném is MTX RII-esre, ha olyan, még rá is fizetek...

http://kepesmotor.hu/honda-seg...
Mi mennyit érne? Csak mert így külön nem szeretném adni 1iket sem... Pl. a fedelet csak a komplett dobozzal adom, hogy értsd... Várom válaszod, üdv; Zoli
Központim sajnos épp 1 sincs, de ha mutatsz egy képet a motorról, megmondom, hogy olasz v.hogy japán. És utána a többiről, mert 2különböző motor... Üdv; Zoli
Szia

Érdekelne hogy van e olyan tankod ami nem horpadt, a sztender ára is érdekelne, és a legfontosabb egy központi teleszkóp lenne nekem szóval ha véletlenül lenne egy ami eladó akkor kérlek írj nekem. ( amúgy egy 80-as MTX-hez kellenének a dolgok, a nemzetiségét nemtudom, mert egy havertól vettem és ő is már a harmadik tulaja volt a mocinak)
Köszi
Üdv : Dávid
Helló.Érdeklődnék,hogy japán vizes mtx 80 r2h-hoz nincsen véletlen két jó állapotú lábtartógumid,és egy akssitartó fedél?Nekem ezekre lenne szükségem.Üdv.Laci.
Eladó egy felújított de váltóhibás olasz Mtx 125
Az új alkatrészek benne 80 ezret érnek.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_mtx-4026937
Szia! Először is köszönöm az ajánlást mihace!

Központim sajnos most nincs egy sem, de tankom van, több fajta is. Leszögezem, hogy csak japán MTX-eket bontottam, így abba gondolkozz... Van tankom 125ösről. http://auto-motor.vatera.hu/al...

Van tankom 80asról, az épp nincs meghirdetve, de mellékelek egy képet, hogy milyen. (Ehhez viszont tanksapkát nem tudok adni.)

Sztenderem van, de csak 80-asról. Ami kell írd meg, mert rengeteg alkatrészem van. Milyen motorra kellene? Üdv; Zoli
szia!
nála mindent találsz szerintem!
Zoli94jan11
[5723] július 22. 15:59
Szia! Ez? http://auto-motor.vatera.hu/al...
Sziasztok

Érdeklődni szeretnék, hogy van e valakinek, vagy esetleg tud e eladó Honda MTX központi teleszkópot, benzintankot, és sztendert. Nagyon fontos lenne, szóval légyszi írjatok.
Köszi! Üdv!
Köszönöm, közben megkaptam a lecseszésem mert nem sokkal lejjebb már be van linkelve a cucc, csak a pdf fájl nem szúrta ki eléggé a szemem.
Szia!
Van róla fotód hogyan néz ki?
Fotózd le.Lehet,hogy tudok segíteni.
Üdv.!
Sziasztok!
Nekem is kell egy kis segítség Honda MT-hez kellene egy fesszabályzó nekem.Namármost a honda Dio-é ugyanúgy néz ki.Szerintetek jó is lehet hozzá.A CDI-je jó az MT-hez az biztos.Várom a véleményetek.
Üdv.!
Ez hülye nem tudok PDF-et feltenni ide. Pedig azt mutatja,hogy feltöltöttem.
Add meg az e-mail címed és elküldöm.
Üdv.!
Ezt nem akarta feltenni.
Szia!
Itt a kapcsolási rajz.Ha kell még egy két apróság van.De a lényeg ezen van.
Sziasztok!
Tudna nekem kiss.dobos@gmail.com-ra küldeni egy magyarosított v német mtx50-eshez kapcsolási rajzot?
hali Honda 80as vízhűtéses MTX-emhez keresek gyújtásvezérlőt
5 lábú kellene és ez a típusa : CA 23721

elérhetőségek:
tel 06 70 411 2763
mail/msn paradipal@hotmail.com
Szevasztok.
Vennék egy marha jó állapotban lévő 92-es 80-as vizes R2-est.
Csakhogy mikor elmentem megnézni,tapasztaltam,hogy az 1. fokozat fent van.Lefelé üres 23456.Azt mondta egy szaki,hogy verseny blokk van benne,és a visszaforditott váltókar miatt van.Talán ns-1 blokk?Vagy nem?Belemegy az az MTX vázba?Fogja bírni?Jó vétel lenne kár lenne kihagyni.Segítsetek!
Köszönöm!
Hello!
Nincs valakinek MT5 vagy akár MTX fejidom eladó?
Helló! Tud valaki küldeni nekem egy Honda MTX 50-es kapcsolási rajzot, esetleg szerelési útmutatót (csak 80-125-öst találtam, azt is franciául)?

Tudja esetleg valaki, hogy kb. mennyibe kerülhet a hajtókar, szimering, csapágyak, esetleg dugattyú cseréje? Lóg a főtengelyem, melegen a dugattyú üti a hengerfejet, és zakatol az egész, a max. sebesség pedig 35kmh :-(