Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok

Érdekelne, hogy az mt vagy mtx nek a hátsó lámpabúrája ugyanolyan e mint a honda mb 50/80 as é?
Szevasz srácok Szükségem lenne Honda mtx tanklégterelőkre jobb és bal oldalira ha van valakinek kérem jelezze...
Van egy Honda NS-1 50-esem, cserélném MTX 50, vízhűtésesre.
az hogy rakjál bele nagyobb watt-számúak.am fesszabályzó
Sziasztok!
Nekem honda mtx 125re kellene láncvezető. Nem tudtok nekem oldalt mondani vagy helyet ahol be tudnék szerezni egy újat, vagy valakinek nincsen egy egész jó állapotú?
Engem érdekelne a blokk ha írsz egy telefonszámot és hogy mikor hívhatlak megbeszéljük.
hello
Valaki megtudná mondani h honnét tudok szerezin 86-os mtx200-hoz membránz?
Egy hátsó kerék kellene egy Honda mtx 125 hőz ha valki tudna egyet jo álapotban jó kűllőben az jó lenne érdeklődni banj@citromail.hu-n kőszi
hello! a hátsó kerék érdekelne engem menjiért adodo és milyen álapotban van csak a felni kell de ha gumistol van az sem baj ..
nekem van feszültség szabályzóm!
Képet a 7278-as hozzászólásban találni a motorról./2011.Március.14. 09.43./
Mivel valamiért ne tölti be a telljes irományomat a rendszer,így rövidíteném.Eladó egy mtx 80 r2 vizhűtéses japán motor.Képek az elöző hozzászólásaimban.Érdeklődni a setle@citromail.hu-n,vagy a 30 5057705-ös számon lehet.Megtekinthető,és kipróbálható Zamárdiban.Részben felújjítva.
Sziasztok.Sajnos a saját autóm nem várt meghibásodása,és ennek javítási költsége miatt meg kell válnom a tulajdonomat képező honda mtx 80 r2 gépemptől/vizes/.A motor felújjítása a műanyag idomok festése kivételével befejezettnek mondható.Új akksi,fesszabályozó,tükör,duda,lánc,lánckerék,teleszkópporvéd
Kössz a válaszokat, lehet lesz még, most újítom a vasat.
( mt 80as )
A második linkben szereplő DIO AF18-as fesz. szabályzómak jónak kell lennie az MTX-be.
Nem tudom, hogy az MTX-ben hol van a fesz. szabályzó, de valami ilyesmit keress, mint a képen van.
Amúgy szerintem a tank alatt lesz valahol vagy fejidom.
de nekem a tank alatt van az MTX-be.
Üdv!
Szia!
Itt nézzél fesszabályzot vagy EWR-t.
http://sites.google.com/site/m...
vagy lehet,hogy ez is jó hozzá http://robogoalkatresz.odormot...
Üdv!
Hali
látom honda mt-d van.
a helyzet az, h nekem is, és nemtalálok hozzá se alkatrészeket, se szerelőt az áramhoz. tudnál segíteni?
Hol lehet benne a feszültdég-szabályzó nemtudod? Hol keressem?
(nem rég óta van a moci, az elektronika pedig kicsit idegen nekem;)
Hol lehet benne a feszültdég-szabályzó nemtudod? Hol keressem?
(nem rég óta van a moci, az elektronika pedig kicsit idegen nekem;)
Szerintem inkább a feszültség szabályzóval lehet gond . Túltölt, és mivel magasabb fordulaton nagyobb feszültséget ad le a generátor, ezt már az izzó nem bírja. Én így már nem közlekednék vele a helyedben, mert így az akksit is kinyírod. De ha lekötöd az akksit, meg a lámpákat, visszajelzőket még lehet vele menni.