Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali keresek Honda Mtx 80 Lc-re 18 19-és karbit akinek van ne tartsa magában
Honda mtx 125 (japán) 1983-ashoz keresek jobb oldali faridomot... fehér
Sziasztok az volna a kérdésem hogy ha kihuzatom az mtx 80am akor miért fulad nagy fordulaton ha viszáb engedem a gázt akor huz egy darabig de nem pörög ki teljesen a karbi full tiszta a a cdire gyanakszok mert álitottam a gyujtáson és valamivel jobb
Sziasztok!
Alkatrésznek eladó Honda mb 80 egyben 40.000 Ft csak vigyétek , mert 160 ezrembe van, főtengelyes lett, szétverte a frissen fúrt hengert és meguntam a szerelését.
Előtte üzemképes volt!
Érdeklődni: 06706474301
Hali ! van egy 125 Mtx-em olasz , és olyan problémám lenne hogy forralja a vizet . vizet forgatja rendesen lapátok rendben vannak , termosztátot is ki szedtem már de így is forralja ! mi lehet a gond ? előre is köszi
Üdv! HONDA mtx 125R (japán)1983-as. Keresgélek fék-kuplung kar szettet konzollal, a kuplungos(bal) tükörtartós, az első fék (jobb) mikrokapcsolós........univerzális is érdekel.....
hello szeretném el adni a motoromból meg maradt dolgokat .. honda mtx125. japán. hátsó kerék s henger dugó nélkül. köszönöm
Sziasztok!
Vásároltam egy mtx 125-ös motorkerékpárt (olasz verzió), melyhez a következő alkatrészekre lenne szükségem:
- 2db műanyag idom (jobb oldali tank, és ülés alatti idom)
- teljes kipufogó
- első főfékmunkahenger és fékkar
- gyújtás oldali dekli
- váltókar
- powerszelep (a hengerbe menő rész)
-kiegyenlítő tartály
Ha valaki tud segíteni kérem jelezze!
Köszönettel!
Attila
Van egy eladó MTX 125 első teleszkópom kerékkel fékkel mindennel együtt. 70% os gumi frissen felújított teleszkóp. Nekem csak a helyet foglalja. ar megegyezés szerint, de nem ebből akarok meggazdagodni 06303168471
vizter denki
sziasztok.vasaroltam egy mtx 125ost es olyan problemam van hogy a vitre dekni elvan szakadva.es az erdekelne hogy aluminium anyagbol van-e?ha igen akkor meglehet heggeszteni?ha nem akkor valami mas otlet?koszonom
Sziasztok ! tudna nekem valaki segiteni van egy mtx125ös motorom és az lenne a gond hogy menet közben egyszercsak megállt és nincs szikra! mi lehet a gond ? ,
Sziasztok! Segítséget kérnék. Adott egy honda mtx 80-as, az a problémám hogy nem húzom neki a gázt. és fel pörgeti magát teljesen. Mi lehet a probléma?
Gyújtótrafót cserélted már?
szia. nekem van eladó mindenféle alkatrészem, blokk oldaldekni is. Üdv
http://www.jofogas.hu/heves/Honda_MTX_125_Japan_CDI_gyujtas_alkatreszek_eladok_51502760.htm
csáó! Nekem is van ilyenem hasonlóan néz ki de ez szerintem a plusz feszültséget diffundálja el amikor mész vele és nincs bekapcsolva semmi lámpa
ha jól tudom ha ez vagy az aksi bedőglik akkor a fesszabályzó is belehalhat mer nem tud mit kezdeni a + feszültséggel.Sajnos nekem is úgy néz ki mtx 50-enemen bedöglött a fesszabályzom és 15-16,4 v -tal tölt ami kínyirja az aksit, nem találok hozzá ha valaki tud engem is érdekelne?
olasz mtx 125 bontodik.
csomo minden megvan még, de sok minden el is ment már!
helyileg budapest. érdeklődni a bozsasc@gmail.com címen
üdv
Tudnál képeket küldeni róla? Nekem olasz de hátha össze lehet hozni.
nekem van kerekem Japán MTX
Hátsó kerék kellene gumi nélkül is jó.
Sziasztok!
Honda MTX 125-ömön rendszeresen eltörnek a hátsó lánckereket tartó csavarok. Vajon mi lehet a probléma és mi a megoldás rá?
Tibor
Hello . 125ös olasz mtx-hez keresek robbantott ábrát. Váltót kellene összeraknom . köszönöm
hali. az mtx 125 váltója megegyezik a 80 vanaséval??? 6 sebességes