Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

125-s olasz MTX-hez keresnék még menthető hengert akár dugóval, komplett fejidomot és sport rezot.
Szia! Gyári a rezo vagy arrow? Hengered+fejidom lámpástól +óracsoport is érdekelne.
sziasztok keresek honda mtx 80lc műszerfalat és azt a tank idomot amit a képen bekereteztem
MTX 125 OLasz Bontás
Sziasztok . Van valakinek elfekvőbe . Mtx 125 japánra ilyen alkatrész? Hengerfejen van a vízhütésnek . Sos. 0620/4330318 hívjatok . Megfizetem
Sziasztok !Valakinek nincs elfekvőben mt 50es-henger?
Sziasztok! Japán 125-ös MTX-hez keresek gyári fehér első sárvédőt és jobb radiátor/hűtő idomot, valamint ép szivacsozású ülést! Ha az üléshuzat szakadt, az nem gond! Kérlek benneteket, hogy email-ben válaszoljatok, vagy telefonon, mert ide ritkán járok fel! Elérhetőségeim: madshark@freemail.hu 20/6637812
Köszönöm!
Sziasztok. Megtudna nekem mondani valaki adott honda mtx 80 hd06 henger. Alap meret elvileg 45 a hengerbe van egy ontveny feleseg illetve abba egy huvely. Most akkor az mennyire furhato 2 hengerem van az egyik 47 es abba latszik meg a kulon huvely az ontvenytol. A masik 49.5 abba mar nem ... most ez meddig furhato. Kinek milyen mekkora dugo van benne. Koszi
Hello keresek mtx 125 r 1989 henger dugo dugogyuru hengerfej es elso lanckerektengelyt..akinek van vagy tud olcson vagy tud mondani oldalt ahol talalok azt megkoszonnem
...vagy cserélném levegős 80ccm3-es blokkra.
Nem érdekel valakit? Honda cr elméletileg. Blokk nélkül 40000ft.
mismanc@freemail.hu
Szia,engem érdekel,ha nem vagyunk túl messze egymástól...Kérlek írj le mindent amit a motorról tudni lehet,fotózd le,és küld el errre az e-mail címre:szabogyerek@citromail.hu .Előre is köszönöm.
Sziasztok!
MTX 125 vizes érdekel valakit? tartozásba kaptam.törödést igényel.
70 ezret szeretnék kivenni belőle..
Sziasztok.Valaki tudja hogy amit a tömítéshez adtak gumigyűrűket honda mbx 80 vizesbe hova kell rakni?üzeteket emailben várom
Sziasztok! Keresek Mtx 125R (olasz) tankidom + ülés alatti idomok + gyújtás oldali dekli!! Ha valakinek van,érdekel!!
Sziasztok. Az Mtx 50.es vázba bele megy a 80.as blokk? Vagy nagyon át kell alakítani?
http://www.jofogas.hu/somogy/Honda_MTX___NS_1_Henger_Akcio_57781696.htm

Sziasztok! Eladó ez a henger. 6.500 Ft.-!
sziasztok
Egy Honda mtx 50 R-m van,ehhez keresek kipufogó dobot.Akinek egészen véletlenül lenne rávaló dobja,írja már meg,mert elég régóta vadászok rá.Azt szeretném kérdezni azoktól akik ismerik ezt a típust,lehetséges hogy az mtx 80-as kipufogóját fel tudom rakni az 50-es motoromra,ha találok?Esetleg tud valaki olyan japán motorbontót ahol foglalkoznak kis köbcentis enduró motorokkal is és nincs messze Pesttől?
Válaszokat előre is köszönöm.
Üdv!
Olyan problémával fordulnék a fórum tagokhoz, hogy honda mtx 125 (JAPÁN) kiegyenlítő tengely csapágyak elég megviseltek és szét szedtem de nincs jelzés rajta ha esetleg valakinek van bontott és le tudná írni, hogy merre kell nézni a jelnek??? Válaszokat előre is köszönöm!!!!!
helló mindenkinek .. el ado olasz honda mtx 200 as blokk hajtókar csapágyas .. de a 125 olaszé egyezik vele .. a számom 06303193132.. hívj meg egyezünk ..elóre is köszönöm ...
helló.. nem tudom hogy amit ki írtál az nekem szolt e.. ha igen akkor sajnos ezeket az öcsémék meg oldották hogy ne legyenek . sajnálom...de már nem adom el , hanem szeretnék én is venni hozzá dolgokat ..,.üdv...
a dugó mérete 66×60 .. nem kamu ez annyi
üdv mindenkinek . eladoegy honda mtx 250 ccm blok.polini henger . hozzá valo dugóval . fötengely hibával. .. hajtokarcsapágyas... nem sok pénzböl helyre lehet hozni .. gyujtás rajta van .. de a karburátor nincs meg .. ... a számom 06303193132... hivj ... elöre is köszönöm ...
helló, mindenkinek .. lenne egy olyan kérdésem hogy valaki tud infot adnia honda mtx 250 rő?