Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van egy. Tömítés kell a csészéhez, be kell lőni és kész. 4K +posta. i.uveges kukac gmail pont com
sziasztok karburátort vennék sürgős
Biztos benne a folytás, nem tudom.
Már néztem a net-en és találtam is kötésrajzot.
Már tudom a vezetékek színeit (haladok), csak be kell mérni.
SOKAT SEGÍTETTÉL:
A Te gépeddel mi a gond hogy "csak" 85 -öt megy?
Vezettem már TZR-t, az a 100-at tudta.
Elvileg jobban megy :) ugyanis ha nem megy a töltés akkor az nem terheli a motort. Lásd még verseny gyújtások.
Például ketyeg a motor, felkapcsolod a világítást húzza a motort. De ne aggódj, a töltés léte vagy nem léte nem fog érezhető különbséget adni ;)
Hűű, még fent vagy?!
Pont akkor néztem az oldalt amikor írtál.
A fesszabályzó nem lehet (ennek jobban örülnék)?
Ha a tekercs a gond akkor az a motor teljesítményét is befolyasolja?
Nagyon profi vagy!
Köszi!
Valószínű a töltő tekercs döglött.
Ki kell totózni, hogy a blokkból kijövő vezetékek közül melyik melyik. Egy gyújtás, egy világítás, és egy töltés vezeték kell legyen. A töltés logikusan egy dobozra megy ami az egyenirányító. Na itt kellene mérni egyet multiméterrel. Ha pöfög a motor de a valószínű töltőtekercs nem ad áramot akkor tekercs. Ha van rajta feszkó, akkor viszont az egyenirányító a halott. Persze egy kontakt hibás vezeték is lehet...
Ez ahogy most használod az aksit sem olyan jó egyébként. Gondolom többször mélymerül az aksis és az is kicsinálja.
Nincs tipped,hogy miért nincs töltésem?
Bratyóm fiának az Erika5 előtt ilyen kis TZR-je volt, a 100 kilóm alatt ment 99km/ h val, az istennek nem lett 3om számjegyű a sebesség. Totál gyári volt minden rajta. Jó volt a "kis csutkás".
80-85, de már dolgozok rajta ;) Egyébként szuper a verda, szeretem.
Szia!
Neked is köszi a megerősítést!
Látom hű maradtál a hondásokhoz, még úgy is hogy lecserélted a mocidat.
Bevált az új gép? Mi a vegsebessége?
Köszönöm szépen!:))
Köszönöm a gyors választ!

Gondoltam,hogy nem lesz jó.
Már unom mindig töltögetni az akkut.
Leszívja a féklámpa meg az index.
Nem kontakt hiba mert vittem egy vezetéket a fesszabályzóhoz és nem adott le áramot (égővel teszteltem).
Mi lehet a gond?
Pontosan!
Tomi, meg ne próbáld! Azonnal kinyírod az aksit, nem elég hogy nem szabályzott a feszültség, de még váltóáram is.
100/80-as lesz a nyerő, gond nélkül elfér. Az enyémen ilyen méret volt elől.
Sziasztok! Help!
Nincs töltésem az akkuhoz, viszont a lámpámnál érezhető töltés van.
Ha a lámpárol viszek egy vezetéket az akkuhoz akkor az tölti majd
és nem fög tönkretenni semmit?
Helló srácok, rég jártam erre, de most megint nagy bajban vagyok...:)

Szóval kinéztem egy fullos gummát a gépre, de az a baj, hogy az első 17"-os kerékre 100/80 vagy 110/70 vagy 110/80-as méretben tudok szerezni. (Mert ezeket gyártják.) Namost a kérdés a következő: Elfér ott ekkora gumma?:D

A mostanira 80/90 van firkantva. (Tudom, szélesebb gumitól lassabb lesz, de annyira nem hat meg:) )
Feljebb lépni. Hm, ez az. Amire nekem kell arra elég. Ennek a motornak teljesen megnyugtató a minősége, sokkal inkább van hozzá alkatrész mint a hondához. Fiatalabb, nem szerelte még Jóska Pista. Nincs dráma a gyújtással. Idővel dobok rá valami komolyabb hengert ennél nem kell több.
A hondát hamar elvitték, munkatársam vette meg. Nem szeretek ismerőssel üzletelni, de ő pontosan tudta mit mennyit költöttem a verdára. Nem zsákba macskát vett. Szóval jól járt.
A yamahát pedig piaci áron vettem. Kis alkuval.
ismét 50-es? nem szeretnél feljebb lépni?:) amúgy grat. szép gép!:)
Mennyiért sikerult eladni hondát?:) Hamar elvitték?:) ezt a szépséget mennyiért sikerult megszerezni?:)
Honda NS1

Eladó!
06706574245
Sziasztok,
Hosszas vajúdás után arra jutottam, hogy lecserélem szeretett motorom, egy fiatalabb, kevésbé buherált gépre, egy yamaha tzr lett az új társam.
Ne ölj meg. Mondom mitörténik. Melegen a dolgok tágulnak tehát a likvid amit beraktál megduzzad. Ki fog folyni a felesleg össze taknyol mindent. Aztán egy idő után már annyira kevés folyadékod lesz, hogy nem folyik. De hűteni sem fog olyan klafán. Különösen hűvösben lesz nem olyan jó a motornak.
Valamiért csak oda tervezte a japó :)
Ha ennyire bántja a szemed, színezd le. Vagy szerezzen egy kisebb tartályt és tedd azt az ülés alá.
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy adott egy 75ccm-es Honda "speed" motorom, ami idom nélküli, tehát "naked". Az a problémám, hogy eléggé csúfítja a képet a víznek a kiegyenlítő tartálya. Az lenne a kérdés, hogy azt ha leveszem mi fog történni? Mert a supermotokon pl. nincs is kiegyenlítő! Szóval ha leveszem, akkor lesz valami változás, avagy működik úgy ios a motor? Fogalmazást nem nézni. x) Válaszokat köszi!
Futármotorosbolt 1066 Budapest, Zichy Jenő utca 34
Tel:(061) 312 1526
Ajánlom Őket, nagyon profik.
Azért telefonon kérdezd meg! (ha nincs megszerzik)