Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerbusz érdeklne az idom! Írtam üzenetet!
115. Szimó düzni jó bele.
Sziasztok
Ns1 75 be mekkora fuvokák vannak a karbiba?
Hello!
Olyan problémám volna, hogy a blokk jobb oldalán, ahol a vizpumpa van, na ott a blokk aljan egy kis résből csöpög a vizem! Az miért van? segítsetek légyszi!:) (honda ns-1 80ccm)
eladó honda mb80 motor hibásan sok alkatrésszel sürgősen
sziasztok ennek a karbinak hol kéne a szintnek lennie ?
Hello mindenki! Bal hatso idomot vennek ns-1-emre!
Sziasztok NS-1 em bontásábol maradtak alkatrészek akinek valami kell irjon : gabofreemail.hu9@freemail.hu
sziasztok karburátort vennék a motoromra sürgős
akkor köszi nem. én is a hibát akartam megszüntetni...
sajnos enyembol is kijar a kulcs. igy is erdekelne?
keresek még egy ns-1-hez való gyújtáskapcsolót is
Érdeklődni szeretnék, hogy HONDA Ns-1 Montesa-ba (mbx 50 blokkal) mekkora főtengelycsapágyak kellenek ? Ha lehet valamilyen beszerzési linket is kérnék. Előre is köszi
Hali, nekem is egy ns-1em van csak annyi a probléma vele, hogy kijár a kulcs a gyujtáskapcsolóból. Te mennyiért adnád el a tied ?
HONDA NSR 50 fojtás eltávolítása.

Sziasztok!
Azoknak szeretnék segíteni akiknek HONDA NSR 50 ccm-es 4 sebességes 1990 körül gyártott motoruk van és fojtott (a 6 sebességes nem fojtott). A fórumokat nézve sokan nem tudják mért nincs erő a gépben, én is sokat jártam utánna, de megvan a megoldás (kipróbáltam).
A mellékelt képek is igazolják
Ezt a szériát a Németeknek gyártották.

Tehát: Az egész beviteli taktus jelentősen le van szűkítve.
-A membrán négy bemeneténél kettő le van fogva.
-A szívócsonk átmérője kisebb.
-Karburátór átmérője jóval kisebb.
-A CDI nincs fojtva.

Megoldás: Ezek cseréje.
Megjegyzés: A két sebességi fokozat hiánya (6 gang helyett 4 gang) még így is csökenti a végsebességet, de lóerőt nagy mértekben nyerünk a cserével.
Hozzászólásokat szívesen fogadok!

Bal oldal fojtott, jobb nem fojtott.
nem, én az uszohaz tomitest szeretnem cserelni, mert ott konnyezik a motor:s
Úszóház tömítésre gondolsz? Ha igen, "O"-gyűrű a megoldás. Viszont a méretét meg nem mondom, mérd meg körben a tömítőfelület hosszát. Kisebb lehet az "O"-gyűrű, nyújtani lehet.
Valaki tudna linkelni karburator tomitest?:))
Bontott alkatrészek olcsón ! madi128@citromail.hu
Sziasztok. megtudnátok mondani hogy az 50-es és 80as henger közt van e külömbség a hengert leszoritó csavarok távolsága közt? Tehát ha ki maratom a blokkot nagyobra feltudok szerelni egy 80as hengert? üdv
Sziasztok !
A segitsèget/tanácsot kèrnèk!
Van egy ns1-es mocim. Kicserèltem benne a gyertyát, alaplapot trafót. Szikrám a gyertyán nincs de viszont a kábelt rakom a vázra van egy kicsi. Lehetsèges hogy a cdi-m romlott el? (Másik pipával próbáltam)
Nálam szintén 130 Huf, de ott van a gép!
Gyujtó tekercs, vagy jeladó.link
EEEEEEEEEES KESSZ!:D motorgeneral kipipalva, 120ezer csak a blokkfelujitas volt!:D szoval johet a nyar!:3