Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok,akit érdekel kiváló állapotu főtengely+hengerszett csak is ns1 50 es hez való!
a blokkon milyen állapotban van a hengerszett? üdv
és ez is vízhűtéses?
80-as mbx blokk ami gyakorlatilag azonos.
érdekelne a blokkod ami eladó! 50 es vagy 75 ös? küldenél nekem róla pár képet a zxr40095@hotmail.com-ra? jövhét elején valószínűleg megtudnám venni postai úton
Még mindíg keresek NS-1 felniket akinek van az kérem ne tartsa magában köszönöm.
Kívülről semmi.
Kívülről eléggé tök egyforma.
Nekem van egy kmplett felújítandó blokkom, egy tizesért viheted, de felteszem, te azonnal beszerelhetőt keresel...
Esetleg valaki tudja hogy az NS1 75 blokk és az 50 es blokk ( vízhűtésesekről van szó) méretileg különbözik e? esetleg nem tudtok eladó motorblokkot? mert 3 nap böngészés után sem találtam eladót
Szia! megvan még a motorod? :) (Honda ns1) köszi
sziasztok valaki nem tudja am6 os blokk helyére passzol az ns1 blokk? valaki próbálta már berakni a helyére? esetleg valaki nem ad el 75 ös komplett motorblokkot ? hiányos nem érdekel
Sziasztok. Valakinek van eladó 80as vizes hengerszettje és km meghajtása?
Sziasztok! Eladó Honda Ns-1 75ccm váz. Ha érdekel akkro irj, és megbeszéljük.
hali! Eladó sorba került mb50 es kismotorom, 1 éve felújított blokkal. Annyi hibája van hogy be kell kábelezni meg kell egy felső fékmunkahenger rá és hadra fogható. Decembertől- Áprilisig pihent egy garázsba. Áprilisban pöcc-röff indult, járkáltam vele egy hétig aztán leszedtük a kábelezést. Azért lett eladó mert vettem egy mb 80-at és kell rá a pénz. Jelképes összegért vihető.
Üdvözletem!

Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok hogy nincs e valakinek eladó honda ns1 felnije. Ami elöl hátul tárcsás.
Üdv. Nova. Mennyit kérsz a motorért? üdv ide irj: zsombor.flas7er@gmail.com
Szia!
Nekem van egy komplett NS-1-em idom illetve "műszerfal" hibával.
fúrt 100cm3 blokk, polini dugattyú elég sokat költöttem a blokkra, meg is érte de már nagyobbat vennék így a külsejével nem szeretnék már foglalkozni.
Olyan áron is eladnám amennyiért a blokkot adják így lenne egy jó donorod.
További infoért kérlek írj: fehermilan8@gmail.com
Sziasztok.
Hol tudok venni ns1 75-höz lánckerèk szettet?
Sziastok!
Annyi kérésem lenen felétek, hogy leírnátok nekem általánosságba a Honda nsr 50 motorról amit csak tudtok? :)
Köszi:CDI
Mi a baj vele?
Üdv,
Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok ,hogy nincs e valakinek 80-as blokkja kompletten működőképesen eladó mert itt a nyár és megadta magát a mocim. :/