Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
Ha még nem bontattad a motort, akkor érdekelne ez a kis NS-1.
E-mail-en a részleteket megbeszélhetnénk.
Köszi, hello!
Sziasztok!
a 75 ccm ns1emhez keresnék vízpumpa felújító szettet vagy valamit mert nagyon zörög csörög.. de szinte egyáltalán nem találok hozzá,mbx80hoz sem úgy tudom ugyanaz a motor..valaki valami ötlet? :/
Halli el bontom ns1 em. merg ugy látsszik egyben nem kell el!
A motor tökéletesen mükődik! 90km/h utazo sebességel!
Még ki probálhatto álapotban!
Minden müsszer és vissza jelzzö mükődik rajta!
Ha esetleg kell valami ìrj és küldők képet az adott alkatrésszről meg egy árat ami mind kettőnknek jo...
olx.hu/m/hirdetes/honda-ns1-idomok-ajandek-plexi-ID3dbzt.html?code=6f0d28aed0
halli van egy ns1 em eladom!
ha valakitt érdekel hirdettem itt az oldalon!

itt egy link:
http://www.kepesmotor.hu/honda...
Honda Mb-hez keresem megvételre ! Fejidomot és kapaszkodó vasat..
Hello kartársak!
Lene egy ns1 em! A karbi engedi picit a benzint! Hol tudok hozzá rendelni tömitést? Hm183 karbi van rajta!
Ezenkivűl még kelene nekem egy fejidóm! Esetleg van valakinek? Elöre is köszönöm a segitségeteket
üdv. montesa-ra keresek ülést! csak jó állapotban.
üdv. honda ns 1 vázba belemegy az nsr 125 blokkja különösebb faragás nélkü?
Sziasztok! Ns1 oldalidomokat és plexit keresek! Tudnátok segíteni? o.O :)
Elõre is köszi!
Köszi! :)
Szia, még akkoriban elkelt.
Helloka! Érdeklõdni szeretnék meg vannak-e még az idomok? :)
Elõre is köszi!
üdv. sikerült beállitani a balansz tengelyt. megszünt a vibráció.....
erre gondoltam én is köszi :)
13-as csapszegre csak a gyári megoldás van. Dugó szett kb. 22-23K Vagy cseréled a hajtókart mint én annó.
sziasztok van egy honda ns1 80 motorom a csapszeg átmérője 12 helyett 13mm. kérdés hol tudnám beszerezni hozzá a dugattyút, vagy esetleg valami alternatív megoldás van rá? 1996 os évjárat
üdv. vettem egy ns1-et. gázadásra szépen reagál jól gyorsul könnyen indul. egy baja van rezonál nagyon feltételezem balansz tengely. le tudnátok irni mi a menete a beállitásnak ill hogyan orvosolható ez a vibráció? első sárvédőt hátsó fékbetétet ill kuplung kart keresek. please help ! :)
Tibicske 14! Hol sikerült hozzájutnod a dugattyúhoz? irj mailt: zsombor.flas7er@gmail.com

Üdvözletem!
Keresek Ns1-es első-hátsó kereket. Esetleg csak hátsót.

Köszi
Ne használj vizet. Agresszív anyag, ha ioncserélt akkor is. A fagyálló sokkal inkább ken, nincs vele dráma. Fél liter egy töltés 2-3 évet simán bír.
Igen igazad van de hála istennek találtam hozzá saját dugóját és úgy lesz ahogy mondod kapja a javító fúrást és 39.25 lesz benne gondolom, azért így is elég sokáig fogja bírni. Jelen pillanatba mozog benne a dugó de még akkor is megy! De itt a tél költök rá rendesen(megérdemli)! Köszönöm választ Üdv Tibi!
asdf2! Nekem van Ns-1 hátsólámpám eladó, még japán égővel. Kompatibilis?
tibicske14! szerintem ne fúrd 39-ről 40-re egyből, felesleges, annyira biztos nincs kikopva, elég a 39,5 is. De én például 39-ről 39,25-re hónoltattam. Igy ha valami üzemi gond adódik hosszabb élete van a hengernek :) üdvözlet
sziasztok!
téliesíteném motorom, és a vízzel kapcsolatban szeretnék kérdezni!
tudom-tudom, tegyek bele fagyállót! de én egyáltalán nem használnám a télen. az okozhat a motorban kárt, hogy ha minden folyadékot leeresztek belőle? (gondolok itt:víz, olaj) Egy kétütemű motorról lenne szó. tavasszal pedig feltölteném, és irány!
Jó lesz így?:)