Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello találtál?? Én most keresek.
helló esetleg valakinek Ns-1 felnik?? esetleg hátsó??
Helló valaki nem tud fejidomot NS 1 montesához?
De bármilyen alkatrészt meghallgatok!
Mekem a gumiméret:
Elöl; 90/80-17
Hátul; 100/80-17
(A gyári pirelli MT 75)
Helló márkatársak!!
Ns1 75 gumiméreteket leírná valaki?
helló ns 1 felniket keresnék.
Hello
Keresnék Montesamhoz gyári kipufogót (reped nem érdekel az van nekem is) gyárin kívül más is érdekelhet.
Ugyanitt a kérdés az hogy az 50esé azonos a 75ével?
Sziasztok! NS-1 50ccm hengerfejet keresek!
De 75-ös is jó, ha más nincs.
Hello keresek honda nsr 75 montensahoz jobbos ballos fej idomot van vkinek kerem irjon kuzmosbela94@freemail.hu koszonom
Azok a szép emlékek. Én is így jártam fúrás után, talán rossz volt az illesztés, másra nem tudok gondolni. De azóta már eladtam a motort, igaz áron alul.
Hali
Eltűnődtem a Montesam bontásán.
Komplett, megvan még mindene.
100ért hirdetem egyben de eddig senki nem jelentkezett.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_ns-1_montesa-9586706
Szóval ha valakit érdekelne alkatrész ehhez a típushoz akkor várom az emaileket ezen a címen: csvikk03@gmail.com
vagy facebookon is megtaláltok: https://www.facebook.com/viktor.csanadi
sziasztok. segítséget szeretnék kérni. van egy honda ns-1 em az a lényeg hogy vettem bele dugattyú szettet és megfúrattam. gyönyörűen működött 960km ig. aztán megragadt eltört a gyűrű. szétszedtük nagy baja nem volt a hengernek így csak megint tömítőkészletet kellet venni meg dugattyú szettet. szépen el kezdtem járatni és 70km/h-nál megint megragadt. leálltam vele vártam hűljön le. aztán indult első rúgásra. gyűrű nem tort el az biztos de azóta csörögés hamarabb melegszik 80km/h felett halhatóan erölködi csörög. arra gyanakodtam hogy a külön olajzás romlott el. így hát raktam a tartályba is meg a benzinhez is olajat. de azóta is ugyan azt csinálja de a tartályból az olaj. nem lett hozzá nyúlva a spanolóhoz az olajszivattyúnál mióta meg vettem. segítségeteket várom miért ragadhatott meg ismét. köszönöm sziasztok.
Hello
Keresek Ns1 75 Montesahoz gyújtásalapot.
Hali!
Karburátora van valakinek ,vagy úszója?
szia , lenne esetleg még eladóba neked első -hátsó kerék tárcsával ?
sziasztok , keresek ns1 80 as első -hátsó kereket tárcsával , ha valakinek van ne tartsa magába :)
Illetve sry, most olvasom amit írtál korábban hogy 5 kompletten.
Ha van benne gyújtás alap és az olapumpa is jó akkor rárabolnék a komplett motyóra, ha és amennyiben még nem előztek meg.
Hali
Gyújtás komplett? tekercsek lendkerék stb?
Ha megvan mennyiben adnád?
ns 50 bol van a fotengely. 80-ashoz akkor nem jo tuti . Annak nagyobb az atmeroje mint az 50 esnek
hali ne haragudj hogy eddig nem válaszoltam de nem tudtam gépezni. Anyit kérnék hogy mérd már meg a hajtó kar felsö részét, ahová a tügörgö megy. Hogy mekora az átméröje! Arra lenék kiváncsi hogy mekora tügörgö kel hozá. Ha számomra meg felelö mindenkép érdekelne.
Még anyi hogy ns1 80 asbol valo?
szia , érdekelnének az ns1 es nek a kerekei tárcsákkal
Sziasztok!
Eladó az NS1-em, jön megy teszi a dolgát, erős kis szerkezet! Telefonon érdeklődjetek ott mondok róla bővebb infót, emailt ritkán nézem! A képen nincs rajta egy két dolog de azóta természetesen komplett. (féknyeregre első sárvédőre gondolok :) )
06705747815
Tamasi Tibor
Egybe 5 ezerért el lehet vinni mindent ami van rajta! Nálam már csak a helyet foglalja. Főtengelyhez a dugó már nincs meg de amúgy jó állapotban van nem lóg nem csöng ha ráverek a tetejére a menetek sincsenek elnyalva rajta.
Halli a egyben mi azára a cucoknak? Iletve külön a fö tengelynek? Mekora csapszegü dugatyu valo hozzá? Mien álapotban van?
Szevasztok!
Valakinek akadna NS-1 75-höz úszója ?