Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Bontom a Honda NS50F típusú motorom. Külön topikot nem találtam neki, de mivel sok alkatrész egyezik, így ide is írom. Frissen hónolt henger és felújított főtengely van benne. Sajnos összeszerelésnél a sebváltót rosszul rakták össze, és próbaúton törtek a fogaskerekek.
Hello! Van egy bontásra váró NS 50-em. Elképzelhető, hogy ugyanaz a főtengely. Ebben alig pár km van, a próbaúton szétment a váltó. Kiszedjem, lemérjem?
Szia van nekked eladó légszürő házad? Meg box alsó része?
Sziasztok! Honda ns-1 -be mindenhol kerestem, de nem találok főtengelyt, valaki tudna segiteni, hogy hol keressem? Vagy valakinek volna eladó jó állapotú főtengelye akár hajtókarral is? Előre is köszi!
helló
megvan még?
Eladtam.
Sziasztok!

Eladóvá vált (kihasználatlanság miatt) szeretett motorom.
Honda NS1
74 ccm
1998-as.

Érdeklődni lehet: zolko2@gmail.com
vagy 0670/779 46 53
Japán honda ns1 bontás, kerekeken, hátsó fékrendszeren, lengővillán és teleszkópon kívül mindene eladó.
Érdeklődni: urogisanyi@citromail.hu
Vagy telefonon: 06305588227
Helo, van egy Honda ns1 hez való 50ccm-is Athena (vas) hengerem eladó ha jól tudom fúrva még nem volt. Ha valakit érdekel mondjon egy korekt árat és viheti, soatti@citromail.hu
Sziasztok! Keresek NS1 kerekeket! Ha valaki tud valahol az jelezze! Köszönöm!
Az 50es ns1 emet hm183 karbival vettem, 100 fuvoka van benne és direktszűrő(ne tudom miért dobták le a gyári szűrőt), nem akar kipörögni rendesen nincs igy végsebbeségem 4ik tudok váltani aztán küszködik, blokkot felujitottam. szoval membrán szimering minden uj
Sziasztok! Hátha valakit érdekel :D NS-1 , MTX henger , 6.500-ért! http://www.jofogas.hu/somogy/Honda_MTX___NS_1_Henger_Akcio_57781696.htm
Sziasztok! Nem rég csináltam a face-en egy csoportot a Honda motorosoknak. Akinek van kedve csatlakozzon hozzánk :)

https://www.facebook.com/group...
Üdv!
Milyen árban gondolkodtál az eladást illetően?
Üdv!
Lenne egy NS-1 80-as kis Hondám,motor alkatrészeket keresnék hozzá,vagy komplett blokkot karbival.Az idomok fel lettek ujitva de sajnos a blokk nem birta,ha esetleg érdekel és olyan árat mondasz rá,eladom egybe :), de az elsődleges célom a felujitas. Kérlek erre a címre írj ha van hozzá alkatrészed: levente.perlei@gmail.com
Köszi
Üdv. Még mindíg keresek plexit és oldalburkolatot! Esetleg valakinek??
Sziasztok! Én kerestelek Tisztelt: Varga Zsombor kiegyenlítőtartály miatt de már sikerült megoldani, viszont keresnék ns1-75ccm plexit és esetleg oldalburkolatot! Az email címem: anubissz@gmail.com
Szia, érdeklődnék, hogy meg van-e még az NS-1 karbija?
Sziasztok! Valaki tudna fényképet küldeni a különolajzás beálitásárol? Ns1 75cm3
Sziasztok. csak az ns1 fórumban vagyok aktiv. Kaptam egy üzenetet itt sportmotoron, de nem tudom megnyitni. Ha valaki akar valamit akkor a lejebb található email cimen jelentkezzen. Üdvözletem
Szia. Irj mailt: zsombor.flas7er@gmail.com Üdv
Helló a kiegyenlitő tartály menyi lenne.
sziasztok
Van gyári NS1 blokkom japánból behozott összetört pályagépben volt (hengere teljesen eredeti, nem piszkált, nem lett széthúzva ahogyan néztem) hónolás hengeren helyenként halványan látszik és alapméretes gyári, hajtókar gyári GE2 áll rajta, kopás egyáltalán nincs.
pályára alakított, vagyis olajpumpa és berúgószerkezet ki lett rámolva és ledugózva. Japánban rá alakított (öntött közdarabbal) működő belsőrotoros pitbike gyújtás, forgórész 172g!!! mindene kopásmentes!! Néhány 1000km-ert futott. Hibái: hengeren enyhe karcok láthatóak, vízpumpa túl könnyen forog, víztér erősen korrodálódott (csapvízzel hajthatták, ezáltal vízpumpa tömítése is kenetlenül mehetett
Továbbá: Honda NS1 50ccm motorkerékpárom eladó (nem bagóért és mindenáron) bontást szeretném kihagyni, mert minden eredeti, bár kisé leharcolt, idomok mindegyike törött, de idomos javítani tudja, télen eldobtam balra és bal idomtartó kicsit megrogyant, tükör törött. blokkja: 39,5-re fúrva még nálam ősszel (dugó balesetes és cserés, de megy), ősszel kapott topracing hajtókart, új csapágyakat, főtengelyre viton szimeringeket, többi helyre olajállót kapott.
bővebb infó: urogisanyi@citromail.hu RETARDÁLTAK ÉS KOMOLYTALAN ÉRDEKLŐDŐK HANYAGOLJANAK!!!
Sziasztok!

Minap akartam egyet gurulni, és azt tapasztaltam, hogy elment a 12V!
Tehát nincs index, duda, műszarfal világítás, féklámpa. De világítás van és a motor megy, az aksi meg szerintem lemerült, de attól még ha a motor beindul kéne lenni pl. indexnek. Szerintetek is a feszültség szabályzó mehetett tönkre? (még nem volt időm rámérni, csak mondom megkérdezlek előbb titeket)
Üdv.
Szia. Nekem van eladó gyári ns1 kipufogóm. Ha érdekel küldök képet rólla, 50es re való, nagyon jó állapotban, annyit kell vele tenni hogy a toroknál a felfogató furatokat kikell reszelni jobbra és balra, ha ez megvan akkor feltudod szerelni. Irj mailt ha érdekel. zsombor.flas7er@gmail.com